פירוש המילה “שאטו”הינו אחוזה או טירה מפוארת. מסעדה בשם זה הוקמה בעיר הדרומית אילת. פתיחתה של המסעדה הייתה רק השלב האחרון בתהליך ארוך אשר נבט בראשו של אושרי גבאי ממועדון שאטו.המועדון היוקרתי הוקם תוך מחשבה היקפית ומוקפדת ובדיקה מדוקדקת שכללה את תחומי העניין של תושבי אילת והסביבה, מה הם אוהבים, מה חסר להם בעיר ואיך ניתן לשפר את המצב. הקמת המועדון בידי אדם בעל חזון עשתה את שלה ואכן מדובר במקום איכותי ומושקע אשר מציע תפריט פיוז’ן שהורכב על ידי שף מיוחד , בר עשיר, מערכת הגברת מקצועית ותאורה מתחלפת אשר יוצרת אווירה משתנה בהתאם לשעות היום.

על מנת להביא לביצוע הפרויקט המורכב גייסגבאי ממועדון שאטו למיטב אנשי המקצוע בתחומם. הוא לא חסך במאום והלך רק על הטוב והאיכותי ביותר שיש. זה כלל שימוש בחומרי הגלם המובחרים ביותר, העסקת צוות מיומן מקצועי ושירותי , השקעה יתרה בעיצוב הפנימי המפואר ומיקום שהולם את השם שאטו. כן, את המועדון הוחלט להקים בעיר המלכים אשר נמצאת באילת.

מסעדת שף משובחת או מועדון ריקודים סוער?

מכיוון שגבאי ממועדון שאטו באילת רצה לענות על כל הצרכים של תושבי אילת והסביבה, הוא בנה קונספט מיוחד במינו אשר מחבר בין שני צרכים שנחוצים לכל בילוי שלם. מועדון שאטו מתפקד כמסעדה משובחת לכל דבר, עם תפריט איכותי ועשיר. הטוויסט מתרחש לקראת חצות הלילה כאשר לפתע המועדות משנה את פניו, המוזיקה הופכת לקצבית יותר, התאורה הופכת לעמומה, מרתקת, חושנית ורומנטית והמסעדה הופכת למועדון ריקודים אקסקלוסיבי.

אין ספק שאוכל וריקודים אמורים להיות מנת חלקם של כל בליין שמבין עניין, וגם אנשים מן השורה אשר מתנסים בפעם הראשונה בחוויה המרתקת. ביקור במועדון שאטו משנה את כל צורת ההתייחסות ומשאיר מאחור את כל מה שהיה עד עכשיו.  המועדון/מסעדה מספק כל אחד בתחומו את כל מה שדרוש כדי להעביר ערב של בילויים טעימים ומסעירים, אין גבול להנאה.

אושרי גבאי אילת

לא קלה דרכנו

הדרך להקמת מועדון מהסוג הזה שיענה לכל הצרכים והמאווים של תושבי אילת והסביבה לא הייתה קלה ודרשה תכנון מדויק, בדיקת מקיפות, והרבה הרבה סבלנות. אושרי גבאי כיזם  ואיש רציני ומעמיק רצה להקים את המועדון עם האוכל הטוב ביותר שהוקם אי פעם באילת ובישראל בכלל. הואיל ומדובר בעיר נופש תיירותית הי עליו להתחשב בכך ולכוון את התוכן המצע במסעדה גם לתיירים הרבים אשר פוקדים את העיר בכל ימות השנה.

התיירים אשר מגיעים מכל רחבי תבל ידעו להעריך מוזיקה משובחת ואוכל מעולה ויחזרו פעם אחר פעם לבקר בעיר. למוזיקה אין שפה והאוכל מדבר לכולם כך שכל אדם, תייר ומטייל ימצא את מקומו  במועדון שאטו באילת. את השראתו למועדון שאב גבאי מחזונו האישי ,ניסיונו העשיר ,ומביקוריו במועדונים ברחבי העולם , וזאת בכפוף לטעמו האישי של הקהל האילתי הטיפוסי. תושבי העיר הדרומית זכו במקום בילוי מושלם אשר מביא לעיר מבקרים רבים וגם תורם לכלכלה שלה.

עד אור הבוקר

בימים כתיקונם אנשים קמים בבוקר לעבודה ושבים לביתם בשעות הערב ואין בכך כל דבר חדש. אבל מה שקורה בסוף שבוע זה כבר סיפור אחר לגמרי. לתושבי אילת ישנה כעת אלטרנטיבה מעולה אשר קבעה רף חדש של בילויים. כעת כבר קשה לחשוב איך הסתדרנו בלי. המיקום המושלם של המסעדה בסמוך למוקדי בילוי ידועים ומוכרים רק מחזקת את התחושה שמדובר בהחלטה הנכונה ביותר שהתקבלה בעיר אילת בשנים האחרונות.

המבלים הרבים אשר פוקדים את המקום כבר יודעים שהביקור במועדון שאטו הינו הימור בטוח. האווירה החופשית, המוזיקה המושקעת שנבחרה בקפידה והמגוון של האנשים אשר מורכב מתיירים, תושבים מקומיים, תיירי פנים וסתם עוברי אורח אשר שמעו על המקום ובאו ממרחקים לראות על מה המהומה. אושרי גבאי הוא אישיות מוכרת בתחום חיי הלילהשל העיר ומי כמוהו ידע לבחור בפינצטה את האלמנטים המדויקים אשר הרכיבו בסופו של דבר את  המועדון היוקרתי .

חיי הלילה במיטבם

אמנם אילת הייתה מאז ומעולם בית לכל מאן דבעי אשר ביקש מפלט מן השגרה. עשרות בתי המלון אשר ניצבים על קו המים הם עדות חיה לכך שמדובר בעיר שהיא מוקד תיירותי מספר אחד. אילת גם ידועה כמקום מומלץ לחופשתם השנתית של תיירים מכל רחבי העולם. אירופה הקרה שולחת בכל שנה עשרות אלפי נציגים בדמות תיירים אשר פוקדים את העיר ונהנים מהשפע שהיא מציעה ובעיקר מהשמש הנצחית. תיירים מכל היבשות שמחים להגיע לנצל את האטרקציות הרבות אשר מציעה להם העיר הנפלאה. החל מצלילה בריף הדולפינים המקסים, המשך בביקור המצפה התת ימי המפואר וכלה בשפע החופים הנהדרים שרק מחכים להם. כל מה שצריך זה לפרוש מגבת על החול או לשכור מיטת שיזוף ולנמנם תחת קרני השמש האילתית. גם מטיילים אשר נמצאים בדרכם לדהב בסיני לא יהססו לעצור בעיר לפחות לכמה שעות.

עסקי הבידור

בנוסף להיותו איש חיי לילה גבאי ממועדון שאטו הינו איש עסקים ממולח ומנוסה בקהילת עסקי התיירות, המלונאות והבילוי בישראל. עובדה זו סייעו לו ללא ספק להגיע להחלטות הנכונות. בין ההחלטות הללו נמצאת כמובן הקמת המועדון שאטו באילת. עסקי מזון ובידור הם הפכפכים ולא קלים. אך במקרה הזה נראה שהמועדון לא ייכנע לסטטיסטיקה ורק יגדל ויתעצם. למעשה שאטו הפך כבר לשם דבר בקרב המבלים באילת ואין כמעט אדם שלא שמע עליו או ביקר בו.

הנוף המיוחד אשר מקיף את העיר אילת לא דומה לשום נוף שתראו במקום אחר בארץ, הרי אילת הנישאים לרום מתמזגים באופן מושלם עם צבעו העמוק של ים סוף ויוצרים תמונה שאין כדוגמתה. גוונים חומים צהבהבים שמשתנים כל אימת שקרני השמש חולפים על פניהם, שמש נצחית מפזרת שמחה בכל עונות השנה ומעלה חיוך על פני אנשים. וכמובן, בעלי החיים המרתקים אותם ניתן לפגוש בטבע הנדיר וכמובן במצפה התת ימי המרתק שמציע סיורים מודרכים ואף טיול בצוללת אמתית.

מועדון שאטו הוא רק חלק מכל החוויה הנפלאה הזו. הוא ישלים את הפאזל שנקרא בילוי באילת. אחרי יום של קניות, בילוי בחוף הים וישיבה בבתי הקפה הקרירים של העיר תמיד יגיע השלב שבו מחפשים בילוי לערב וללילה. ומה יותר מתאים מבילוי במועדון הכי טוב בעיר? מי שלא ביקר באילת בשנים האחרונות מוזמן להגיע ולראות איך השתנתה עיר הדרומית. מעבר למיני גולף שהיה שם מאז ומעולם ישנן כעת בעיר מגוון אטרקציות חדשות אשר יתאימו לכל סוגי האוכלוסייה. במרכז העיר הוקם פארק הקרח וקניון אשר במרכזו משטח החלקה על הקרח מקצועי. הניגוד המושלם של קרח קפוא בעיר הכי חמה בישראל הוא כשלעצמו מעורר התרגשות.

וכן אפשר להגיד עכשיו בשקט שאושרי גבאי ממועדון שאטו מתכנן לנו הפתעה לרגל עשור לשאטו ….

אז מה היה לנו

בכל ימות השנה, קיץ, חורף, סתיו ואביב העיר אילת פתוחה בפניכם. כל האטרקציות אשר מפורטות לעיל מחכות רק לכם. לא נשכח לציין כי האמיצים במיוחד מוזמנים לעלות על מתקן הכדור אשר יעיף אותם אל על במהירות מסחררת ויראה להם את הנוף של העיר המוארת בחשיכה. רק אל תשכחו לא לאכול ארוחה כבדה לפני זה. בואו לאילת בהמוניכם.

 

 

20 News

20 News


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.