מגיש החדשות הוותיק יעקב אחימאיר תקף את מגישת חדשות רשת13 אושרת קוטלר לאחר שזו טענה כי "שולחים את הילדים לצבא, לשטחים ומקבלים אותם ׳חיות אדם׳. זו התוצאה של הכיבוש". בהמשך השיבה למבקריה "לא תצליחו להשתיק אותי".

"מצידי, שיאשימו אותי בסתימת פיות. אבל את הפה המלוכלך של אושרת קוטלר, אכן צריך לסתום", כתב אחימאיר בפוסט בפייסבוק. "מי שצריך לסתום לה הם הממונים עליה. הרי לא ייתכן שחיילי צה"ל המשרתים בשטחים יוצאים משם כ'חיות אדם', כהגדרה החולנית של קוטלר".

"אני מסרב לשמוע מהפה המלוכלך שלה כי הנכד שלי, ששרת גם הוא בשטחים, הוא כיום 'חיית אדם". ולא רק הוא כמובן, אלא רבים מאד כמותו ששרתו שם. מי מאפשר למגישת טלוויזיה להעליב ציבור ענק של ישראלים ולהגדירם 'חיות אדם'  ואז לפטור אותה באמירה הבנאלית: 'זו דעתה האישית'?", הוסיף אחימאיר.

"ואם אני הח"מ, המגיש משדרי רדיו וטלוויזיה, אמצא לנכון לומר בשידור כמו קוטלר כי 'הפה של קוטלר מלכלך ומלוכלך' ואז פשוט אפטור את עצמי באמירה כי זו דעתי האישית בלבד? וזו באמת דעתי האישית על הפה של קוטלר ואולי גם היא 'חיית אדם'? כבר אמרתי, זו דעתי האישית. מה אתם בכלל רוצים מחיי!".

קוטלר עוררה סערה לאחר שהעירה אמש בסוף כתבה ששודרה על חמישה 'נצח יהודה' שהואשמו בהכאת שני סייענים למחבל שביצע את הפיגוע בגבעת אסף – אותם החזיקו כעצורים. ברשת13 שיגרו תגובה רשמית ומסרו כי "אושרת קוטלר היא עיתונאית דעתנית, שמביעה את דעותיה מעת לעת, כמו גם עיתונאים אחרים במערכת שמחזיקים בדעות אחרות. אושרת הביעה את דעתה האישית בלבד".

הורי הלוחמים לקוטלר: "אמירה אומללה ומכוערת"

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא