11:39 28/05/2017
מבזקים

דיווח במצרים: 24 הרוגים ו-16 פצועים במתקפת ירי על אוטובוס שהסיע נוצרים קופטיים מדרום לקהיר

פיגוע ירי לעבר כוח צה"ל סמוך לרמאללה. אין נפגעים, החוליה שביצעה את הירי נמלטה

דף הבית > אקטואליה וחדשות > יותר מחצי מהציבור מאמין: התקשורת רודפת את נתניהו

יותר מחצי מהציבור מאמין: התקשורת רודפת את נתניהו

סקר שפורסם במגזין "פירמה" של עיתון 'גלובס' קובע: 51% מסכימים כי רה"מ נרדף על ידי התקשורת, 45% מסכימים עם המתקפה שלו על רביב דרוקר ועל אילנה דיין

51% מהציבור סבורים כי ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו נרדף על ידי התקשורת, כך עולה מסקר שפורסם במגזין "פירמה" של עיתון גלובס. הסקר בוצע לפני פרסום הפרטים החדשים על ראש הממשלה, אך ברור שבלשכת נתניהו יכולים להיות מעודדים מהנתונים הנחשפים בו.

ראש הממשלה בנימין נתניהו. צילום: אוהד צווינברג
ראש הממשלה בנימין נתניהו. צילום: אוהד צווינברג

הנבדקים נשאלו אם הם מסכימים עם האמירה "התקשורת הישראלית עוינת את בנימין נתניהו ורודפת אותו מסיבות לא ענייניות". 28% השיבו כי הם מאוד מסכימים עם האמירה, 23% מהנשאלים אמרו כי הם די מסכימים איתה, 30% לא הסכימו איתה נחרצות ו-19% לא מסכימים איתה כ"כ.

בנוסף, הסקר בדק את מידת ההסכמה עם האמירה לפי שיוך פוליטי. בקרב מצביעי ליכוד ההסכמה עולה ל-89%, בקרב נוטים להצביע למפלגות הימין 65%. בקרב מצביעי מרכז-שמאל ושמאל, לעומת זאת, מידת ההסכמה מתכווצת ל-4% בלבד.

הסקר בחן גם את תגובת הציבור לשתי המתקפות החריפות של ראש הממשלה על העיתונאים אילנה דיין ורביב דרוקר. בשני המקרים, מרבית הציבור הרגיש כי הדברים היו חריפים מדי. 55% מהנשאלים השיבו כי הם מתנגדים לאמירות של נתניהו, לפיהן שני העיתונאים פועלים על מנת להדיחו. בקרב מצביעי ליכוד 81% הסכימו כי דיין ודרוקר מונעים משיקולים לא ענייניים. בקרב מצביעי ימין, 54% מהנשאלים בלבד הסכימו עם אמירות נתניהו, כשבקרב מצביעי שמאל רק 4% הזדהו עם אמירות נתניהו.

אולי יעניין אותך גם

משפחת אזריה בפתח הדיון בערעור, הבוקר. צילום: נועם אמיר

שפטל: "למ"פ רס"ן תום נעמן יש תשע גרסאות"

בית הדין הצבאי לערעורים בקריה בתל אביב חידש הבוקר (א') את הדיון בערעור על הרשעת הלוחם אלאור אזריה בהריגת מחבל

2 תגובות

  1. נכון בהחלט. התקשורת רודפת את נתניהו בגדול !!!

    הקינאה של מתנגדי נתניהו מוציאה אותם מדעתם. קינאה יוקדת שהופכת לשינאה !! שינאה שהופכת לרדיפה אובססיבית ואכזרית. זה מכוער ודוחה.

    קינאתם מעבירה אותם על דעתם, והם מתנכלים לנתניהו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.