צילום: יח"צ

 

עסקים במאה ה-21 כלל לא דומים למה שאנו זוכרים מימים עברו. מדובר בשיטות חדשות אשר לא היינו מעלים בדעתנו שיתרחשו, ולמעשה רוב העסקים כיום מתנהלים דרך רשת האינטרנט. הרשת היא עולם שלם ומגוון שמציע סוגים רבים של אפשרויות קידום של העסק שלכם. ישנם אתרים מושקעים, בלוגים מרתקים, דפי פייסבוק וכמובן פרסום בגוגל שהוא מנוע החיפוש המתקדם והחזק ביותר בעולם כיום. כל אחד יכול לעשות שימוש ברשת האינטרנט וזה גם אחד היתרונות הגדולים שלה.

מקדמים את העסקים באמצעות האינטרנט

ההתנהלות דרך הרשת עוברת דרך תחומים רבים. קידום עסקים באינטרנט הוא הדרך הנכונה ביותר כיום על מנת לצבור לקוחות חדשים ואיכותיים, לפרסם את העסק הפרטי שלך ולהביא לעליה במכירות. ניתן לקדם כל עסק באמצעות הרשת ולא צריך להיות גאון מחשבים בשביל זה. מאידך אם רוצים להגיע לתוצאות טובות אז מומלץ להתייעץ באנשים אשר מבינים בתחום זה.

מקדמים את העסק בשיטות שונות

את הקידום כדאי לעשות על פי הספר ולא לנסות להמציא את הגלגל מחדש. כל השיטות אשר קיימות כיום נוסו בעבר והן היעילות ביותר בתחום. מעטים הם בעלי העסקים אשר אינם מכירים בכוחה של רשת האינטרנט. כול אחד כבר מודע היום לעובדה שמדובר בכלי קידומי מהשורה הראשונה. על פי הסטטיסטיקה הקיימת, רוב בעלי העסקים יקימו אתר עוד בתחילת הדרך וזאת אפילו לפני שיש בידיהם עסק פיזי אשר פועל.

קידום אתרים אורגני הוא אחת השיטות המהימנות ביותר שמסתמכת על כך שמי שייחשף לעסק שלכם באופן אורגני ידע להעריך את העובדה שלא הכרחתם אותו לצפות בתכנים שונים. שיטה זו אשר היא גם הזולה ביותר כרוכה אמנם בהשקעה רבה יותר של זמן ודורשת סבלנות אך בסופו של דבר היא משתלמת ביותר. ההחלטה להשתמש ברשת האינטרנט היא נכונה וגם נבונה ושווה לבדוק את כל האפשרויות .

מדוע חשוב כל כך להקים אתר אינטרנט?

רבים מקימים אתר אינטרנט פרטי אך לא תמיד מהסיבות הנכונות. בדרך כלל הסיבה תהייה פשוט כי לכולם כבר יש אתר. אך למעשה זו לא הסיבה העיקרית להשקיע כסף רב בבניית אתר רק על מנת שיהפוך לכרטיס ביקור שלכם. הקמת אתר היא חלק חשוב מאוד בתהליך הכולל שנקרא קידום העסק שלכם. מאידך ישנם פרמטרים נוספים וחשובים אשר יש לקחת אותם בחשבון ולהתנהל בכפוף אליהם.

מנועי חיפוש הם הצינור אשר מוביל את הלקוחות הפוטנציאליים הישר לזרועות האתר שלכם. על מנת שתופיעו במקום ריאלי בתוצאות מנועי החיפוש השונים יש לנקוט לעיתים בדרך של קידום אתרים ממומן. קידום כזה אמנם דורש השקעה של סכומי כסף גדולים אך ישנן שיטות שונות אשר מאפשרות לכם להגיע למאות אלפי גולשים בהשקעה קטנה יחסית. באופן כללי השאיפה היא להופיע בדף הראשון של מנוע החיפוש. המיקום נקבע בכפוף למילות חיפוש שונות אשר שאתם רוכשים והן גוררות את הגולש המתעניין אל האתר או הדף שלכם.

מתי כדאי להתחיל בפעולות הקידום?

הטעות של רב בעלי העסקים היא דחייה של קידום האתר למועד בלתי ידוע. זוהי טעות קריטית ובפועל היא משאירה אתכם הרחק מאחור וגורמת לכם לפספס הזדמנויות רבות. אתר האינטרנט שלכם הוקם על מנת לאפשר לכם להתחיל להרוויח כסף החל מהיום הראשון שבו הוא עלה לאוויר. שיווק ברשת לא יקרה אם האתר לא יתחיל לעבוד מיד, ויפיץ את עצמו במנועי החיפוש השונים. הרי הלקוחות תמיד זקוקים למשהו ויתכן שברגע זה אתם מאבדים אותם לטובת המתחרים שלכם שכבר מתפעלים אתר משוכלל ומזמין.

אפשר להתחיל לייצר לידים כבר ביום הראשון לפעילות בדיוק כמו שחנות שנפתחה בקניון תצליח למכור מוצרים שעה לאחר שנפתחה. הכול תלוי בחשיפה שלכם לקהל. המחשבה שנדרש זמן רב כדי להביא לקידום של האתר היא מוטעית מיסודה, בנוסף רבים סבורים שההוצאה הנדרשת לקידום האתר היא גדולה מאוד. אלו שתי טעויות אשר גורמות לאתרים רבים להימנע מפעולה ובכך להפסד גדול של כסף ולקוחות פוטנציאליים.

גוגל גוגל תרדוף

מנועי חיפוש הם כאמור הדרך היעילה ביותר על מנת למצוא משהו כיום ברשת. כל גולש יודע שאם הוא זקוק לדבר מה, מוצר, מידע או רעיון כל שהוא כל מה שעליו לעשות הוא לפנות למנוע החיפוש של גוגל ושם הוא יקבל את מבוקשו בתוך מספר שניות. בעבר אם חיפשנו דבר מה, היינו צרכים לסור את הספרייה העירונית ולעלעל באנציקלופדיה. כיום כל זה מיותר שכן גוגל עומדת לצדנו. פרסום בגוגל הוא פעולה חכמה ויעילה. אתרים מבוססי וורד-פרס יפעלו באופן מושלם עם מנוע החיפוש החזק והידידותי ויפיקו ממנו את המרב האפשרי.

הפרסום במנוע חיפוש זה מתבסס על תשלום לפי הקלקה. זוהי שיטה אשר חוסכת כסף רב ומביאה אליכם רק את הלקוחות המתאימים ביותר. המודעה תפורסם בכל מקרה, ורק מי שיקליק עליה יגיע לאתר או הדף שלכם. המנוע מפעיל ומספק שירות של מודעות ממומנות. מודעות אלו יופיעו בתוצאות הראשונות בדף או בחלק הצדדי. מי שילחץ על המודעה שלכם יועבר מידית לאתר שלכם או לחילופין יקבל את מספר הטלפון שלכם לחיוג מהיר.

מה קובע את המחיר שתשלמו?

מנוע החיפוש פועל על מילות חיפוש וביטויים שונים שהגולשים מחפשים. ישנם מילים שהן מבוקשות יותר ולכן מחירן יהיה גבוה יותר. החכמה היא למצוא את המילים הנכונות אשר מחפשים אנשים ולקנות אותן. ישנם יתרונות רבים לפרסום דרך גוגל:

  • הפרסום בגוגל ממוקד מאוד ורק מי שרלוונטי לו מגיע אליכם.
  • מדובר בשיטה שחוסכת המון כסף ולא מבזבזת את הזמן שלכם. התשלום הוא רק בעבור לחיצה וכניסה למודעה. ניתן לשלם גם לפי צפיות.
  • הפרסום הינו מדיד וניתן לערוך עליו ביקורת. הנתונים הם ברורים מאוד ואפשר לנתח אותם ולהבין כיצד יש להתנהל בהמשך ולבחון את הכדאיות של הפרסום.
  • התקציב נתון בשליטה מוחלטת של המפרסם ואין כל בעיה להפסיק קמפיין מסוים או להשהות אותו במידת הצורך.

מתאימים את האתר לצרכים שלכם

בניית אתר אינטרנט מותאם לקידום מאפשרת לכם ליהנות מכל פירות הרשת. ככל שהאתר מותאם יותר למערכות השונות אשר תומכות בקידום, כך יהיה לו קל יותר להתנהל בעתיד. על מנת שהאתר יבנה בצורה הנכונה כדאי לפנות לאדם או חברה אשר מבינים בנושא ומנוסים בבניית אתרים ובהתאמתם. כל אתר אינטרנט מציע מוצר, שירות או רעיון שונה ולכן לא כל האתרים יהיה אותו דבר. ערן פיקסר הינו בונה אתרים אשר מתמחה בקידום של האתר. אם אתם מחפשים מומחה להקמת אתרי אינטרנט כדאי מאוד לפנות רק למומחה בתחום זה.

עדיף לבדוק ברשת האינטרנט ולחפש את האדם המתאים ביותר. ניסיון בתחום הוא חשוב מאוד ולא כדאי להתפשר עליו. האתרים שנמצאים כיום ברשת הם משוכללים ומתקדמים וניתן להתאים אותם לכל מטרה כמעט. על מנת להגיע לתוצאות מקצועיות ביותר כדאי להפקיד את התחזוקה של האתר בידי חברה שתטפל בכל תקלה באתר. בכל אופן כדאי שהאתר יהיה נגיש לכל אדם כולל בעלי מוגבלויות אשר יעריכו זאת מאוד.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20