סרט ראש מבית הילולים ב-199 ש"ח במקום 230 ש"ח. צילום: סמדר כפרי

אף על פי שבתחילתו של חודש יולי במרבית חנויות ורשתות האופנה מתחילות ירידות מחירים והנחות, בדרך כלל מדובר על הרשתות ההמוניות הגדולות והבינלאומיות. ייחודו של יריד FASHION199 החוגג בדיוק שנה להיווסדו, הוא בריכוז מעצבים ישראלים שבמשך יומיים בלבד יורידו את מחירי פריטיהם, בתחומי הביגוד והאקססוריז בעשרות רבות של אחוזים ממחירם המקורי, כשמחיר השיא לפריט לא יעבור בהתחייבות את סכום ה- 199 שקלים.

שמלת מליסה של 'הדס עיצוב אופנה' ב-189 ש"ח. צילום: עמיר צוק

 

שמלת קוקוס של "שדה בר" ב-160 ש"ח. צילום: עמיר צוק

 

בין אלפי פריטי האופנה שיהיו ביריד יהיה ניתן למצוא מגוון רחב של פריטים טרנדים וקיציים שישמשו את הרוכשות לעונת האירועים שבעיצומה ולחגים הקרבים. בין היתר, שמלות ערב לאירועים, שמלות יומיומיות חולצות, אוברולים, גלביות, חצאיות, תיקים, תכשיטים, סרטים וכיסויי ראש ואפילו לראשונה בגדי ספורט! טווח ההנחות יעמוד בין 20%-70% מהמחיר המקורי.

 

שרשרת של "הדס תכשיטים" ב-150 ש"ח במקום 199 ש"ח. צילום: גיא דויטש

 

שמלה אנת של מותג נגה ב-199 ש"ח במקום 380 ש"ח. צילום: טל ברושל

 

בין מעצבי האופנה הבולטים: לינור אברג'יל- LYA FASHION, שדה בר, סייל'ה, HADAS עיצוב אופנה,  הילולים מטפחות עם שיק, שחרית, צ'פצ'ולה, FEYGE, אתכסיא- מטפחות יפות, אלמוג כיסויי ראש, סהר שטרית כיסויי ראש, עדי שרעבי, mish-mash, דר מטפחת, עדושה, LIZA, ChenZ, הדס תכשיטים, אתי'קה- שרשראות בד, פנגרה, ליאור בן חן, סטודיו שני, ורז איזיק, ג'ודי ביגוד, בריזה בגדי ספורט, סקאי גרין, eva tralala by johanna, נפוקה ועוד.

שמלה מבית המותג של לינור אברג'יל ב-199 ש"ח. צילום: יניב אדרי

 

שמלה של המותג מבית לינור אברג'יל ב-199 ש"ח. צילום: יניב אדרי

3/7 – יום ג'- בין השעות 12:00-23:00

4/7 – יום ד'- בין השעות 10:00-22:00

יריד  #Fashion199- רחוב זבולון המר 4 פינת מנחם בגין, גבעת שמואל. לפרטים נוספים לחצו כאן.  הכניסה והחניה חינם.