חתונה מסמלת ציון זמן משמעותי במערכת היחסים. לצד החשיבות המיוחדת כל כך, יש גם לתכנן אירוע המשקף את כלל רגשות השמחה וההתרגשות, וכן להביע אהבה וכבוד לכל האורחים שבאו לקחת חלק בחתונה של בני הזוג. כך שאם גם אתם בוחנים בימים אלו כיצד תיראה החתונה שלכם ואם גם אתם חושבים על חודשי הקיץ – נשמח להדגים בפניכם מדוע מומלץ לערוך חתונה באחד המקומות היותר מבטיחים, כגון גני אירועים בצפון.

תפאורה מרגשת

חתונה במקום מרהיב, בו הטבע ועיצוב מושקע מתמזגים באופן הרמוני תחת כיפת השמיים, תוכלו לקבל בגן האירועים בצפון בת הגלבוע. מדובר בחתונה שהאורחים ימשיכו להגיד עליה דברים טובים עוד הרבה אחרי שתסתיים, ואתם בני הזוג תזכרו עם חיוך גדול. הרי אין תפאורה חגיגית יותר מאשר היופי שמציע הטבע בפשטותו ועם זאת בעוצמתו. שילוב קסום של רוגע ודינמיות – במיוחד בחודשי הקיץ כאשר השמיים כחולים, הפריחה נפלאה וניחוחות של התחדשות ממלאים את האף והלב.

קיץ של אהבה

חודשי הקיץ מלאים בחתונות ולא במקרה. זוגות רבים מחליטים להתחתן בקיץ מכיוון שעונה מלווה באווירה צעירה, רעננה, בהירה, נמרצת, אנרגטית וחיובית מאוד. הקיץ הינו הבטחה של התחלה חדשה, ממש בדומה למשמעות הטמונה בחתונה. כמו כן, בקיץ אנשים חיוניים יותר ושמחים לצאת בערבים, ולו בזכות שעות השמש המאוחרות, שגם להן תרומה חיובית רבה.

מפגש בין אגם לצמחייה מוריקה

רגע לקראת החתונה אין רק לחשוב על האירוע עצמו, אלא גם יש להקדיש מחשבה לתמונות שינציחו את הרגע וישמשו מזכרת לאורך השנים. בהתאם לכך ראוי לציין לטובה אירוע שנערך באופן מסודר, אך גם בקרבת לטבע. לצד שלל עצים מרשימים, המנציחים את עושרו והדרו של היקום ובסמיכות לאגם מרהיב אשר מעניק תפאורה נהדרת שלא ניתן למצוא לה מתחרים. זאת ולו בשל המראה הייחודי שיש למאגר מים צלולים ושקופים, בהם מרצדים שמיים תכולים וצמחים מוריקים ניבטים מכל עבר, מוסיפים נדבך של חגיגיות נכונה בפשטותה.

 

אווירה צעירה ופחות מעונבת

חתונה בטבע אינה רק מרהיבה, נינוחה ומאוד פסטורלית, אלא גם יש לציין שהיא בעלת אווירה מאוד צעירה. לו רק מפני שלאירועים הנערכים בחוץ ניתן להתלבש באופן פחות רשמי מאשר לאירוע שנערך באולם סגור. מכאן, מי שמחפש אווירה מעט שונה – יותר אלגנטית אך פחות מחייבת, מי שמבקש לעשות שימוש בתפאורה הנהדרת שרק הטבע יודע להציע. מי שמבקש להתחתן תחת לכיפת השמיים – במקום שבו כמעט קדוש להישבע אמונים על מנת להתחיל פרק חדש בחיים – הרי שאף הוא עשוי למצוא שאין יותר ראוי מאשר חיפוש אחר גן אירועים מומלץ בצפון; היכן שהכל מראש יותר נינוח, מרגש ומיוחד.

בת גלבוע1

פרק חדש ביום חדש

לצד העובדה שמאוד מהנה לערוך חתונה בשלל גני אירועים בצפון בשעות הערב, נציין גם כי מאוד נעים לערוך חתונות קיץ מתחת לכיפת השמיים, כשאור השמש הרך עוטף הכל. יש לקחת בחשבון כי לחתונת בוקר ביום שישי מתלווה נופך צעיר וייחודי. במיוחד כאשר הנוף הינו טבעי וניתן ליהנות ממראות הפריחה וריחותיה, לצד התבוננות בהשתקפות המהפנטת במי האגם. כמו כן, ניתן לערוך תמונות נהדרות של שלל האורחים לצד מים כחולים ונופים משגעים של עצים וצמחייה מושקעת. מה לגבי מזג האוויר? ראשית מדובר באזור הצפון, כך שמראש יחסית נעים גם בקיץ, ושנית  – קיימים שלל פתרונות הצללה שבאמצעותם ניתן להיות בטוחים מפי ממטרים שאינם צפויים.

יתרונות ייחודיים לחתונה בטבע

לחתונה מתחת לכיפת השמים לצד נוף מרהיב יש לא מעט יתרונות נוספים. כגון אזור מושלם עבור אורחים שהם ילדים קטנים הנהנים לשחק במרחבים הפתוחים – עובדה שמסייעת גם להוריהם להתרווח וליהנות יותר. בנוסף חתונה בטבע מהווה אזור עישון אידאלי, כך שאין צורך לסבול מתחושת מחנק. ובעיקר – חתונה מתחת לכיפת השמיים, לצד נפלאות הטבע ועיצוב נוף מוקפד, מזמינה ליהנות משלל אזורי ישיבה מהנים לצד חלוקה חכמה ומרהיבה, שבין היתר כוללת את אזור החופה, אזור קבלת הפנים ואזור ההושבה.

מגשימים חלום

אם גם אתם מבקשים כל זאת לצד מגוון נרחב של יתרונות נוספים – כגון שירות, הקפדה יתרה, עיצוב אישי והגשמה פרטנית עבור חלום של כל זוג – גם אתם מוזמנים להכיר את גן אירועים בת הגלבוע. בנוסף בת הגלבוע חדשניים גם בצורות התשלום – בקרוב יהיה ניתן לשלם בביטקוין, המטבע הדיגיטלי. עוד פרטים על קניית ביטקוין בישראל – באתר הבא.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.