No Tag To Print

שקדים פלסטיני בחסות פעילים בינלאומיים ורבנים למען זכויות אדם

זה קץ הצויליזציה, הברברים השתלטו אליה

חברים, אל תתרגשו יותר מדי, זו בסך הכל קץ הציוויליזציה. ככה זה נראה כשתרבות פותחת בתמימותה את שעריה לברברים. זו היתה תוכנית-העל של הנאו-מרקסיסטים. האסטרטגיה כתובה בספרי הדוקטרינה שלהם. ובכל פעם כשהראיתי את זה, היישר מתוך הספרים, תמיד היו אלו שהטיחו בי שאני מתפלספת ו"שוב פעם את והמרקוזה שלך".

מי שמבין טוב מכולם את העובדה שאין דבר חתרני יותר מאשר רעיון, הם אלו שהרעיון שלהם הוא הרדיקלי ביותר. ואין רעיון רדיקלי יותר מ"ציווליזציה ישנה עדי יסוד נחריבה" (ואגב, אין "ציווליזציה חדשה", ציוויליזציה היא תמיד ישנה)

בשנות השישים ההוגים המרקסיסטים הבינו, שההמונים מטומטמים מכדי להבין כמה חשובה המהפכה הקומוניסטית (בין היתר כי הציבור המטומטם נבהל מגן העדן הסובייטי והמאואיסטי) אז הם החליטו להרוס קודם את כל הציווליזציה – למקד באקדח לייזר את ההרס אל יסודות התרבות, ואז כשכל העמודים התומכים יכורסמו – כל המבנה יקרוס.

וזה מה שאתם רואים פה, עכשיו.

הטקטיקה הראשונה שהם דיברו עליה היא – להוות גורם שלילה.
בקצרה זה אומר לומר לא ולטעון את ההפך על כל מוסכמה. מנגד, ליצוק מוסכמה סביב כל מה שנתפס קודם כתועבה. לא משנה מה – אנחנו נטען את ההפך. לכן מעולם לא היה להם אכפת מחוסר העיקביות הפנימית שזה מייצר. הם אף פעם לא בעד משהו, הם תמיד רק נגד. זה שפמיניזם ותורות מגדר סותרים אלו את אלו חזיתית – לא הפריע להם לאחד תחת לימודי מיגדר, ויותר מזה – זה מייצר בנוסף סתירה לוגית, שמחריבה את היסוד התרבותי השנוא עליהם כמעט יותר מכל – ההגיון.
לא הפריע להם ל"אחד" גם בין כל המודרים (ה"מקופחים"), למשל כמו להט"בים ופלסטינים או מסתננים מאפריקה – שהביאו איתם גם תרבות אונס אמתית, וגם הומופוביה ממומסדת מתוקף אמונה דתית ממש.
שיח הזכויות לא נועד למען זכויות – הוא נועד אך ורק לייצר חיילים מטומטמים למהפכה.

הטקטיקה השניה היא לחפש אוכלוסיות "מוחלשות", או במילים נכונות – לחפש אוכלוסיות בעלות שנאה יותר מובהקת לציוויליזציה – ולאחד את כולם יחד (אני בטוחה שהקרן מצליחה לאחד מסתננים סודנים תומכי השלטון בסודן יחד עם מתנגדי השלטון, אלו שבסודן רצחו אחד את השני ופה הפכו להיות שותפים להתנגדות לציוויליזציה כפי שהיא באה לביטוי בסדר השלטוני הישראלי הקיים).

כלומר, ברית בין כל המקופחים, גם אם אלו אויבים – והרחבת הקהלים על ידי החדרת תודעת קיפוח גם באוכלוסיות הכי פריוולגיות – כמו סטודנטים בהרווארד (גם בלי ליפול להכללה של פוליטיקת זהויות, אם הביטוי "להציל את הנשים והילדים" מקובל על הכל – אז נשים הן מעמד פריווילגיה, אבל הן חוות עצמן מוקפחות, בשל שטיפת מוח אימבצילית).

אוכלוסיות נוספות שצפויות להיות מודרות ושונאות ציווליזציה הם הטרנסג'נדרים החדשים. אלו הצעירים מהדור החדש – שהוסתו להיות כאלו משום שלא לימדו אותם שעליהם לפתח גבריות או נשיות או ששקרו להם שהם יכולים להיות מה שבא להם. הם נוצרו כאלו במחשבה תחילה כדי להכשל להסתדר בחברה עד שיתפתח רצון להחרבתה.

ברית המקופחים הזו שאוחדה כבר – להט"בים, שחורים, נשים, מוסלמים, בתוספת כל המטומטמים שמזדהים עם רעיון פוליטיקת הזהויות על המוסר הקלוקל שבה, הם הברברים השורפים היום את רומא.

ותראו איך מרקוזה תכנן את זה – הוריש את הדוקטרינה לפרוקסיז שלו באקדמיה, אלו השמידו את כל מי שלא רדיקלי כמוהם (גם על זה ציוו הנאו מרקסיסטים).

מרקוזה וחבר מרעיו מכרו רעיון, והניחו מתווה להגשמתו. לא צריך להניח הנחות קונספירטיביות שדווקא יאות יותר למרקסיסטים. זה לא סורוס, זה אפילו לא מרקוזה – הרעיון עצמו הוא הקונספירציה.

ותראו רק לאן הוא הוביל.

הציוליזציה מתה. הברברים השתלטו עליה. הם לא ברברים כי הם שחורים או מסוגים אחרים של בני אדם (שהדבר שמאפיין את כולם היתה חולשת העצמיות לקחת על עצמם אחריות אישית – ולכן הם רואים בחברה את האשמה במחדליהם וכשלונות החיים שלהם) – אלא בגלל שכל אחד מהם הוא נשא הרעיון להחרבת הציווליזציה.
זו הברבריות והיא ניצחה.

"אך מתחת לבסיס העממי השמרני קיים תת רובד של המנודים, של אלה שמחוץ לתחום, המנוצלים והנרדפים, בני גזעים אחרים ובעלי צבע עור השונה מזה שלנו, המובטלים ואלה שאי אפשר למצוא להם תעסוקה. הם חיים וקיימים מחוץ לתהליך הדמוקרטי. חיים כפופים לצורך המידי והממשי ביותר של שימת קץ לתנאים ולמוסדות שאין לשאתם עוד. ואי לכך התנגדותם היא מהפכנית אף אם תודעתם אינה מהפכנית. התנגדותם פוגעת במשטר פגיעה שמחוץ, ולפיכך אין המשטר יכול להסיחה ולהטותה ממנו והלאה. זהו כוח איתנים המפר את כללי המשחק ובכך הוא מראה לכל מה רבים ההונאה הזיוף שבמשחק הזה. כשהם מתכנסים יחד ויוצאים אל הרחוב נטולי נשק וחסרי הגנה – כדי לתבוע את זכויות האזרח הראשוניות ביותר, הם יודעים שנכונו להם כלבים, אבנים ופצצות, בתי סוהר, מחנות ריכוז ואפילו מוות. כוחם ניצב מאחורי כל הפגנה פוליטית הנערכת למען קורבנות החוק והסדר. העובדה שהם מתחילים לסרב 'לשחק על פי כללי המשחק' עשויה להיות העובדה המתווה את תחילת הקץ של תקופה. […] המקבילה ההיסטורית שכה קל להיתפס אליה , הברברים המאיימים להחריב את ממלכת הציביליזציה…"

[הציטוט מ"האדם החד ממדי" של הרברט מרקוזה 1964]

גילי בת חורין, מייסדת פורום 'קפה שפירא'