למעשה המחשבים הניידים נוחים מאוד לשימוש ויעילים, אך מצד שני, יש לרכוש להם אביזרים חיוניים כגון מטענים למחשבים ניידים וסוללות.  מטענים למחשבים ניידים, מחוברים באמצעות שנאי למחשב הנייד. המחשב הנייד, כשמו כן הוא, יכול לזוז ממקום למקום אך המטען, עשוי להיטלטל מהעברת המחשב הנייד ממקום למקום ועשויים אף לעוות את החיבור. המטענים עשויים להיקרע או להתקלקל ולכן, לכל מי שיש ברשותו מחשב נייד, צריך לקחת בחשבון כי מטען שאינו תקין או קרוע, עשוי אף להוות סכנה אם למחשב הנייד ואם למי שנמצא בקרבתו.

ההמלצות של  חברת סולן אינטראקטיב בע"מ שהיא אחת מהחברות המובילות בייצור ושיווק מטענים למחשבים ניידים היא, לבחור במטען מקורי של החברה שבה יוצר המחשב הנייד שלכם. מטען מקורי, הינו בעל חיבורים זהים ומדויקים, אורח חייו יהיה ארוך יותר ואיכותו תהיה גבוהה. על כל מטען מקורי למחשב הנייד, ניתנת אחריות לזמן רב יותר מאשר למטענים למחשבים ניידים שהם אינם מקוריים.  יש לדעת, כי תיקון או החלפה של מטענים למחשבים ניידים זה אינו עסק זול. יש לקחת בחשבון פרט חשוב נוסף, ככל שתקופת האחריות על מטען למחשב נייד, תהיה ארוכה יותר כך איכות המטען תהיה גבוהה יותר.

הסיבות שבגינן מטענים למחשבים ניידים עשויים להתקלקל

ישנן כמה סיבות, אשר בגינן, מטענים למחשבים ניידים עשויים להתקלקל למשל: משיכות אגרסיביות בניתוק המטען משקע החשמל, חיבור המטען לשקע החשמל הינו תקול או שרוף, חשיפת המטען מקור לחום, נוזלים שנשפכו על המטען של המחשב הנייד, מכות ונפילות של המטען למחשב הנייד, חיבור מטען למחשב נייד  שאינו מתאים. ישנם טיפים נוספים, אשר יסייעו לכם לשמור על המטען של המחשב הנייד שלכם. תחילה, יש להקפיד, כי בכל סיום שימוש במטען למחשב הנייד, יש לנתק אותו משקע החשמל ואסור להשאירו מחובר לשק בביתכם. כמו כן, בתקופת החורף, מומלץ להתקין מגן ברקים על שקע החשמל, בכדי למנוע נזק למטען של המחשב הנייד שלכם.

מדוע מומלץ לרכוש רק מטען מקורי למחשב הנייד שלכם?

ההמלצה של חברות שמייצרות ומשווקות מטענים למחשבים ניידים היא, לרכוש רק מטען מקורי למחשב הנייד. מטען מחלופי אינו מומלץ, לכן כדאי להוציא כמה שקלים נוספים וללכת על בטוח. קיימים כמה פרמטרים שעל פיהם, נוכל לבדוק איזה סוג של מטען למחשב הנייד אנו צריכים. יש לבדוק תחילה את מתח המטען הוולט ואחר את האמפר, הם אמורים להיות זהים. למשל אם כתוב על המטען שלך output:19.5V אזי החדש חייב להיות זהה לחלוטין. ניתן יהיה לרכוש מטען למחשב נייד, שהוא אוניברסאלי, כאשר מטען זה, מתאים למספר רב של מחשבים ניידים. ההמלצה של חברת סולן אינטראקטיב בע"מ, אשר מייצרת  ומייבאת סוללות למחשבים ניידים, מטענים למחשבים ניידים משנת 1994, היא לרכוש מטענים מקוריים למחשבים הניידים, כאשר על המטען יוטבע שמה של החברה שייצרה את המחשב הנייד שלכם. החברה מציעה פתרונות טעינה הן למחשבים ניידים,, פתרונות אנרגיה מתקדמים, פתרונות לאנרגיה סולארית ועוד.

לחברה שירותים נוספים, כגון מעבדות שירות לתיקון מחשבים ניידים . מוצרי החברה הינם איכותיים ומן המתקדמים ביותר ועוברים בדיקות איכות קפדניות לפני שהם מסופקים ללקוחות. בסולן, שירות לקוחות מקצועי ואדיב וכן החברה מסייעת משלב בחירת המוצר ועד לרכישתם. עובדי החברה הם אנשי מחשבים, טכנאי אלקטרוניקה ושירות.

 


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.