בעקבות הפרסום הבוקר כאן באתר ערוץ 20 פנתה ח"כ קטי שטרית מהליכוד למשנה ליועמ"ש הגברת דינה זילבר בדרישה לשלול את תושבותו של עומר ברגותי, מייסד ארגון החרם ומנהיגו.

במכתב ששלחה ח"כ שטרית נכתב: "הובא לידיעתי כי מונחת על שולחנך פנייתי לשלילת תושבותו של מנהיג תנועת החרם, עומר ברגותי. ברגותי הינו יליד קטאר אשר גדל במצרים אך הפך לתושב ישראל על ידי נישואים לאזרחית ישראלית. ברגותי פועל על מנת להחריב את מדינת ישראל מבפנים. בשנת 2005 ייסד את תנועת החרם העולמית BDS ומאז משמש כיו"ר הארגון. תנועת החרם העולמית גורמת נזק רב למדינת ישראל ומהווה איום על כלכלת ישראל ועל צבא ההגנה לישראל. התנועה גורמת לפגיעה בדו קיום. היא איננה קוראת לשלום והקשבה הדדית, ההיפך הוא הנכון, היא מלבה שנאה ואנטישמיות בכל העולם".

ח"כ קטי שטרית הוסיפה כי "לפני מספר חודשים הודיעה ארה"ב שתאסור על ד"ר עומר ברגותי את הכניסה לשטחה וביטלה לו את הויזה, בטענה שהוא פוגע במדינת ישראל. זהו אבסורד שבארצות הברית מגנים על ביטחוננו וכבודנו, אך אנו לא מעזים להגן עליהם, בארצנו שלנו".

 

לסיכום הוסיפה חברת הכנסת: "כבוד המשנה ליועמ"ש, אני קוראת לך להפעיל את סמכותך, להחליש את כוחו של מנהיג החרם, לשמור על כבודנו ולא לתת יד לגדול והמוצהר שבאויבנו לשכון בתוכנו".

להישאר מעודכנים תמיד הצטרפו לקבוצות העידכונים של ערוץ 20 ב- whatsapp

 

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.