במהלך אירוע "" שהתקיים ביישוב שוהם התייחס היום (ש') יו"ר ועדת הפנים, ח"כ מהליכוד, ל'סערת דינה זילבר'. קיש צידד בעמדתה של השרה שקד ואף הוסיף כי בוועדה שבראשותו לא תהיה למשנה ליועמ"ש, דינה זילבר, זכות דיבור. "עו"ד דינה זילבר לא תקבל זכות דיבור בוועדת הפנים", אמר קיש והמשיך, "אם זילבר רוצה להביע עמדה פוליטית – שתתפטר ותצטרף למפלגה שמתאימה לדעותיה".

המשנה ליועץ המשפטי לממשלה דינה זילבר. צילום: פלאש 90

 

ח"כ קיש התייחס גם למצב הפוליטי של הקואליציה ואמר כי המשך קיומה של ממשלת הימין תלוי ועומד בשר כחלון, "שר האוצר כחלון הוא היחידי שיכריע אם יהיו בחירות עכשיו", קיש פירט עוד לגבי כחלון ואמר, "הוא התחיל קמפיין בחירות כבר לפני כמה חודשים. זו תהיה טעות מצדו של שר אוצר לדחוף לבחירות בזמן שתקציב 2019 מחייב תיקונים".

לדבריו של קיש הגיב יו"ר סיעת 'כולנו', ח"כ שאמר, "גם ח"כ קיש מבין לאחר שלוש וחצי שנות כהונה שההכרעות הכלכליות, המדיניות והפוליטיות, מגיעות בסוף לפתחו של שר האוצר משה כחלון".

ח"כ פולקמן התייחס גם לנושא הקדמת הבחירות במהלך אירוע 'שבת תרבות' בגבעת שמואל, "זה ברור שהולכים לבחירות". הוא הוסיף עוד,"יכול להיות עכשיו ויכוח אם זה חודש לכאן או חודש לשם, ועל מי מפילים את זה, אבל זה ברור".

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.