״עם כל הכבוד לסופר קלאסיקו, הדרבי של נגד פפ זה הדבר הכי גדול  שיש היום בכדורגל העולמי. עזוב אותך מברצלונה וריאל מדריד, הייתי שם, הדרבי היום של מנצ'סטר זה הדבר הכי מעניין שיש בעולם".  את הדברים האלה אומר יחיאל רוזנברג, שעשה את כל הדרך מקרית חיים למנצ'סטר, כדי לראות את המשחק בין היונייטד לסיטי שייערך בשבת באולד טראפורד.
"התענוג הזה עולה הרבה כסף, אבל עם הכבוד לכולם הכדורגל האנגלי זה עולם אחר. אני פנסיונר ואני אוהד של הפועל חיפה, אבל משחקים אני רואה באנגליה".
unnamed
הרבה כסף תמורת מעט כרטיסים. צילום: משה בוקר
העיר מנצ'סטר הפכה בסוף השבוע לעיר הכי מסקרנת עבור חובבי הכדורגל בעולם. שני מטוסים יצאו מישראל ביום חמישי בלילה ישירות מישראל למנצ'סטר לפחות מחצית מהנוסעים היו ישראלים.
כבר בטיסה ניתן היה להרגיש את הלחץ של חלק מהם. הישראלים שהגיעו מצוידים עם כרטיסים למשחק שילמו 400 פאונד, אלה שהגיעו ללא כרטיס נבהלו שהמחירים הגיעו לסכום של 700 פאונד מאחורי השער וזה עוד יממה לפני המשחק.
כיכר פיקדילי במרכז העיר מלאה באוהדים של שתי הקבוצות רבים מהם הגיעו ממדינות שונות כולל מהמזרח. התקשורת האנגלית לא מפסיקה לעסוק במשחק וכל התחנות מתחרות ביניהן מי מקדיש ייתר דקות מסך למשחק. העיתונות בעיר עוסקת ביריבות בין המאמנים פפ מהסיטי למוריניו מהיונייטד. היריבות בין המאמנים גדולה יותר מהיריבות בין הקבוצות.
ברחובות העיר ניתן לראות הרבה ישראלים שמחפשים כרטיסים ומוכנים לשלם הרבה כסף. השאלה הגדולה היא מי יראה את המשחק באיצטדיון ומי בבר הסמוך למגרש.
מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.