יממה לאחר הפיגוע בברקן בו נרצחו קים יחזקאל וזיו חג'בי הי"ד, מתייחס הבעל השכול בפוסט שפרסם בפייסבוק לפרובוקציה של יהונתן גפן.
גפן פרסם ביום שישי האחרון תמונה בחשבון האינסטגרם שלו בה הוא נראה לבוש בחולצה שעליה מופיע הכיתוב: "כל מה שמחבל מתאבד צריך זה חיבוק".

הרצל, שאשתו אירית הי"ד נרצחה לפני 10 שנים מפגיעת רסיסי גראד במבצע "" התייחס לפרובוקציה של גפן וכתב כך: "כדי להישאר בתודעה הציבורית, יוצר כל מספר חודשים פרובוקציה. הכל בשם ה׳צחוקים׳ והסטלבט".

עוד הוסיף הרצל: "בישראל יש אלפי משפחות שאיבדו את יקיריהם בפיגוע על ידי מחבלים נתעבים. אני ומשפחתי – אחת מהן. אשתי אירית ז״ל נרצחה לפי 10 שנים."

בשלב זה מתאר הרצל את הקשיים המלווים משפחה שכולה והחלל הגדול שבלב: "אין יום שעובר ללא כאב, כאב שמפלח את החזה. נשאר חלל ענק בלב, אין יותר שינה רציפה בלילה. הכאב נמצא בכל רגע במהלך היום. להוריה של אשתי נגמרו החיים, ביתם השמח הפך להיות בית עצוב. שבתות וחגים ובכלל בכל מפגש משפחתי- זה כבר לא אותו דבר".

לקראת סיום פונה הבעל השכול לגפן: " יונתן, הכל מותר בשם הסטאלבט והצחוקים, צחוקים בדם ליבם של אחרים.. העיקר שיזכרו שאתה קיים. תלך קיבינימט- אתה והחיבוקים שלך – אדם בזוי שימכור את נשמתו לשטן בשביל 5 דקות של תודעה".

הרצל העלה תמונה עם חולצה כמעט זהה לחולצה של גפן, בעוד הכיתוב בעל משמעות הפוכה: "כל מה שמחבל מתאבד צריך זה כדור בראש".

אורן רפאל

אורן רפאל

עורך תוכן בכיר | orenre@gmail.com
אורן רפאל

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.