הסמן הימני של מפלגת כחול לבן, יועז הנדל, עלה הבוקר למתקפה על הציונות הדתית וימינה על כך שהצהירו שילכו עם בהקמת הממשלה. "האם באמת עדיפות בחירות רביעיות על פני ממשלת אחדות עם שלושה רמטכ"לים?" כך תהה ח"כ הנדל בפוסט ארוך ומפורט בפייסבוק. בתוך דבריו ניסה להניח שהציונות הדתית מתנהלת שלא מבחירה חופשית וכתב: "לציונות הדתית יש ברירה. יש בחירה חופשית"
בתגובה צייצה : "אני מבינה שבתפקידך כמש״ק הדת הראשי של מפלגת "רק-לא-ביבי", אתה מתקשה לראות ציבור שיש לו חזון רחב יותר מהאינטרס הצר של ראשי המפלגה שלך. אולי מבחינתך חילופי שלטון בכל מחיר זה ערך, אבל לפני ואחרי "רק לא ביבי" יש כאן מדינה" ומכאן עברה שקד למתקפה חריפה יותר וכתבה: "אני בטח שלא מוכנה להשלים עם התפיסה הצינית הזאת שלך, שמדובר בעדר שוטים שניתן להפוך לאידיוטים שימושיים לטובת מימוש האג'נדה של מרצ או הרשימה המשותפת".

זאת לא מתקפת הציוצים ביחידה בין לכחול לבן. שר החינוך, , צייץ היום נגד , שאמר בראיון בגל"צ שהוא מעריך שאלריז פרץ ז"ל היה מתבייש ברב : "כואב לי מאוד שמערכת הבחירות גרמה ליאיר לפיד לבזות את קודש הקודשים של ישראל-חללי צה"ל. יאיר, אל תיגע ביקרים לנו מכל שאינם איתנו, גם ליריבות פוליטית יש גבול. מצופה שהרמטכ״לים לשעבר בסביבתך יגנו את דבריך".
בתגובה צייץ לפיד: "מי שמבזה את חללי צה״ל קדושי ישראל זה אתה בציוץ המכוער הזה. מציע שתקשיב לשידור שבו דיברתי עליהם בכבוד ובאהבה בתשובה לשאלה שנשאלתי" וכאן עלה למתקפה קשה: "כנראה שאי אפשר לצפות לכלום ממי שחבר לחסידי ברוך גולדשטיין".

בהמשך לפוסטים בערבית ולקמפיין האינטנסיבי של הליכוד ברשתות ובשטח אצל המגזר הערבי, ראש הממשלה יצא לאירועים בריכוזים הערביים בצפון – עכו וירכא. כמובן לא יכל לשבת בשקט וצייץ: "יש דבר יותר פאתטי מהניסיון של נתניהו לקושש עכשיו קולות אצל הערבים ע״י הבלוף של עזרה לעולי רכל בטיסות ישירות לסעודיה. ביביבלוף..

לקט הפוסטים והציוצים:


תגובת שקד:

ומכאן למתקפה של רפי פרץ על לפיד:

ולתשובתו של לפיד:

בנימין נתניהו בכנס הליכוד בירכא

תגובתו של טיבי :

ואיך אפשר שלא לקנח בציוץ של נגד (תנחשו) בנימין נתניהו:

יפי הלוי

יפי הלוי


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.