, מאמן , יקבל חדש לקמפיין נוסף. ההגרלה הקשה מאוד שישראל קיבלה שכוללת שתי מעצמות גדולות כמו ואיטליה, הציבו בפני המאמן הלאומי כמה מטרות. להחזיר את האמון של האוהדים בנבחרת, לשחק כדורגל איכותי ולסיים במקום השלישי. בנוסף, סוגיית ההתנהלות של המאמן הלאומי, הטרידה רבות את ראשי ההתאחדות ועבור עיני, מינויו של לוי למאמן הנבחרת היה הרבה בגלל האישיות של המאמן.

אלישע לוי במסיבת העיתונאים לקראת ספרד. צילום: משה בוקר
אלישע לוי במסיבת העיתונאים לקראת ספרד. צילום: משה בוקר
יממה לאחר הפרסום הראשון באתר ערוץ 20, כינס עופר עיני, יו״ר , את העיתונאים המלווים את הנבחרת והודיע רשמית כי אלישע לוי ימשיך לאמן את הנבחרת הלאומית קדנציה נוספת. ״אני מלווה את הנבחרת ועוקב מקרוב אחרי ההתנהלות של אלישע, אני מרוצה מאוד מהדרך שלו, מהגישה שלו לשחקנים מקידום הצעירים והחלטתי שאלישע ימשיך קדנציה נוספת כדי להמשיך את הדרך שהוא התחיל בה״.
עיני, שאינו מבקר כמעט במשחקי ליגת העל, מלווה כמעט בקביעות את הנבחרת במשחקי החוץ והוא עוקב מקרוב אחרי ההתנהלות של המאמן מול השחקנים ומול אנשיו המלווים את הנבחרת. לזכותו של אלישע הוא זוכה להערכה רבה מהשחקנים. הצוות הניהולי בנבחרת וכל ראשי המשלחות מטעם ההתאחדות, דיווחו לעיני שאלישע לוי לא רק מאמן ראוי אלא גם מתנהל בצורה מעוררת כבוד והערכה.

למרות שהמטרה העיקרית, מקום שלישי בבית לא הושגה עדיין, עיני מגובש לחלוטין להעניק ללוי קדנציה נוספת להוביל את נבחרת ישראל בקמפיין מוקדמות היורו ב-2020. עיני נמצא עם הנבחרת בספרד ואינו מרבה לדבר, אבל הוא עוקב אחרי התנהלות מאמן הנבחרת ומערכת היחסים שלו עם השחקנים. יו"ר ההתאחדות רואה מקרוב את הכבוד שהמאמן מקבל מהם, האמינות שהוא משדר, הלויאליות שלו למערכת וגם התנהלותו מול התקשורת, התנהלות שונה לגמרי מזו שעיני ראה בעידן אלי גוטמן. עיני קיבל כבר את ההחלטה וצפוי להביא את הארכת החוזה של המאמן לאישור פורמלי בהנהלת ההתאחדות לכדורגל.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20:עוד באותו נושא