עשתה את זה בסטייל. הקבוצה של סימונה פיאנג׳אני נתנה את הכל מול קבוצה חזקה, מוכשרת ומאומנת בדמות . בניגוד למשחק הראשון בספרד בו ירושלים פתחה מצוין ונעלמה ברבע האחרון, המשחק היום  (ו') בצהריים בארנה היה מושלם.

הפועל ירושלים נתנה הצגה ברבע הראשון כאשר הרבע האחרון היה כבר כדורסל מעולם אחר. אם הרבע השלישי הזכיר את ירושלים הנאיבית, אז הרבע האחרון נתן חותמת שמדובר בקבוצה של ווינרים.

הרבה ביקורת ספג מאמן הפועל ירושלים על כך שבמשחק הראשון בספרד הוא התעלם מהישראלים שכמעט לא ראו פרקט, האיטלקי הבין כי חלק מהיכולת החלשה ברבע האחרון בספרד היתה עייפות של השחקנים המובילים שלו והפעם הוא חילק את העומס בצורה חכמה וטובה יותר.

קרטיס ג'רלד וג׳רום דייסון קיבלו מנוחה, גם סטודמאייר קיבל דקות מנוחה ובעיקר שמר על עצמו מעבירות, בסופו של דבר ירושלים הוכיחה שהיא קבוצה שמסוגלת ללכת עד הסוף. סגנית האלופה רשמה ניצחון גדול  66:79 על ולנסיה בארנה והעבירה את הלחץ כולו לספרדים. המשחק השלישי המכריע ייערך בספרד ביום רביעי ב-21:30 (שידור ישיר בערוץ 20).

הקבוצה של סימונה פיאניג'אני מסוגלת לנצח בוולנסיה. את הרבע הרביעי המאמן צריך לתת לשחקנים לראות שוב ושוב. כשטרנס קינזי הופך לשחקן הכי חם בסדרה, יותם הלפרין מקבל דקות ומשחק כמעט לאורך כל הרבע האחרון וג'רלס עושה פשוט מה שהוא רוצה וקולע שלשות כאילו הוא באימון זריקות, ירושלים מסיימת רבע רביעי ענק של 9:26. ועכשיו – הפועל ירושלים רחוקה 40 דקות מגמר היורוקאפ.

צילום: משה בוקר
צילום: משה בוקר
צילום: משה בוקר
צילום: משה בוקר
צילום: משה בוקר
צילום: משה בוקר
unnamed (6)
מתפללים לניצחון. אוהדי ירושלים. צילום: משה בוקר
6a16289d-886b-4002-a291-fc2d264ff4d2
חם בארנה

630babfb-13ee-4ba9-84fd-84f3b0280e31

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.