צילום: חגית רבינוביץ', פלאש 90

 

יש שתי שאלות שאנשים שואלים את עצמם כל בוקר: מהי מהות החיים ו-מתי יש איקאה סייל? ובכן, אם גם אתם לוקחים חלק בנדידה הקולקטיבית של יולי-אוגוסט ומתכננים לעבור דירה בקרוב, או לפחות לשפץ, בטח תשמחו לדעת שאיקאה הכריזה על מועד פתיחת סייל הקיץ שלה – 11 ביולי.

הסייל יימשך עד סוף החודש ויכלול אלפי מוצרים מכל המחלקות. הסייל כולל 2,250 פריטים (5,000 פריטים לא משתתפים בו). ההנחה המינורית ביותר היא 10% והגדולה ביותר היא 70%. הסייל ייערך ב-4 חנויות איקאה, כולל החנות החדשה בבאר שבע.

לדברי שוקי קובלנץ , מנכ"ל איקאה ישראל: "אנו נרגשים לפתוח את הקיץ עם IKEA SALE המסורתי, שייערך השנה לראשונה גם בחנות באר שבע החדשה, לצד החנויות הוותיקות ראשל"צ, נתניה וקריית אתא. בין מוצרי הסייל ניתן למצוא מגוון רחב של ריהוט וכלי בית. אנו מבינים, כי בעידן הנוכחי אנשים מתנהלים בסיטואציות חיים שונות, ולכן הצרכים שלהם הן בתחום הפונקציונאליות והן בתחום המחיר שונים. לכן, תמהיל מוצרי הסייל הורכב כך שכל אחד יוכל למצוא את מבוקשו".
"השנה יבלטו מחלקת ספות וספריות, ריהוט קיץ, פינות אוכל ומטבחים, טקסטיל ותאורה. עיתוי הסייל נקבע למועד זה כך שנוכל להיערך לקליטת אלפי מוצרים חדשים רגע לפני השקת הקטלוג החדש וחגי תשרי", כך אמר אבי בר, סמנכ"ל מגוון ומכירות.