לצד תשדיר בחירות של הרשימה הערבית המשותפת, תשדיר בחירות של מפלגה נוספת שודר הבוקר ברדיו "מכאן" (רדיו בשפה הערבית של תאגיד השידור הציבורי) כחלק מתשדירי הבחירות בשפה הערבית: תשדיר בחירות של מפלגת עוצמה יהודית.

תשדיר הבחירות פותח בדבריהם של חברי הכנסת אחמד טיבי ואיימן עודה, כאשר טיבי נשמע בנאום השאהידים המפורסם אומר בערבית "ברכות לשאהידים שלנו ושלכם בתוך הקו הירוק", ואיימן עודה, במהלך כנס של אש"ף בירושלים אותו מנעו שוטרים אומר על השוטרים "הללו יובסו, וירושלים תישאר לעם שלה עומדת איתנה מנצחת ועיר הבירה של פלסטין".

לאחר מכן, נשמע הקריין של עוצמה יהודית: "איימן עודה, אחמד טיבי, היבא יזבק וכל מי שחושב שפה זה פלסטין – מאפיש פלסטין! כאן זו מדינת ישראל, מדינתו של העם היהודי. חברי הכנסת שחושבים שכאן זו פלסטין לא יהיו במדינת ישראל. כל השנים בג"צ נתן לכם הכשר, אבל עוצמה יהודית מתחייבת: זאת הכהונה האחרונה שלכם בכנסת. נגמרו החגיגות. מי שתומך ברצח יהודים לא יהיה כאן. מי שבעד לרצוח חיילים יחפש לעצמו מקום אחר. לא במדינת ישראל".

בעוצמה יהודית אומרים על התשדיר הבוקר: "המסר הוא אחד: מי שמכיר במדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי ונאמן לה – אהלן וסהלן. מי שחושב שישראל היא פלסטין – אין לו מקום כאן".

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.