דף הבית > תרבות > תרווד בגב האומה

תרווד בגב האומה

הציבור הימני בישראל צורך את כל מה שהקליקה הליברלית מלעיטה אותו. הגיע הזמן לקחת הימור ולשנות

"אין ימנים מצחיקים" היא פרדיגמה שנתקבעה לה במוח הכלל-ישראלי. שנים של חיבור אפוקסי לעטין שנקרא "מימון ציבורי" ותפיסת נקודות מפתח בבתי הספר לתקשורת וקולנוע ובקרנות השונות יצרו מצב שההומור מהצד השמרני של המפה לא נשמע מאז ימי קישון.

חוש הומור הוא כמו שאר החושים. כשחושפים אותו למינון גבוה הוא מתכהה וקשה לו לקבל את אותו הגירוי מאותה המנה. הליברליזם שוחט הפרות הקדושות מנמיך את סף הגירוי של כולנו במשך שנים עם הומור נמוך, נחות, גס ומוכוון לצד אחד. אנחנו כבר לא מוטרדים ממערכון שמציג שרה בישראל כמי שמקריבה את עצמה על מזבח למען יו"ר המפלגה שלה בתנוחות משפילות, בזמן שחכ"ית אחרת מבקשת להיות במקומה בשל הבתולים שלה.

גילוי נאות, לא ראיתי פרק שלם של ארץ נהדרת/גב האומה/משחק מכור מזה עשור. ראיתי את הקטעים שרצו לי בפיד. אבל שנים טובות שלא ישבתי מול פרק שלם, ויעידו עצביי הרופפים שניסיתי. הבנו, אתם שמאלנים שיורדים על ימנים.

אז באים אליי חבריי השמאלנים הדמיוניים ואומרים לי בהתרסה: "אז תרים אתה תכנית כזו", "תרים אתה את גב האומה או את ארץ נהדרת הימנית".

הכל טוב ויפה, אבל הימין רק עכשיו מתחיל ללמוד לעשות טלוויזיה. וגם אז זה בזכות קודקודים שיובאו מעבר לקווי האויב מבניין "קשת" ברמת החיל.

כדי לעשות תכנית הומור צריך להמר, צריך לקחת צעד ענק ולא לנסות עוד מאותו הדבר. צריך לייטנייט בועט ומשוגע. צריך תכנית מערכונים שלא הולכת עם הזרם. צריך לשלם לכותבים ימנים ולא עוד כותבים מאותה הקליקה.

https://www.facebook.com/100001440411405/videos/t.720233793/922959324428739/?type=3&theater

"אין ימנים מצחיקים" היה גם פאנל דיבורים על ההומור הימני. זה היה לפני שנתיים. מאז הפסקנו לדבר על זה והתחלנו לעשות. פריחת הסטנדאפיסטים הימנים/דתיים החלה, הופעות של הומוריסטיקנים מהרשת, סטנדאפיסטים ימנים ו/או דתיים ממלאים אולמות ויש דרישה לקבל את מנת ההומור שלנו בסף הגירוי הנכון. הצעד הבא הוא כמובן הטלוויזיה. אז אנחנו לא יודעים לעשות טלוויזיה, אבל אנחנו בהחלט יודעים להצחיק את הציבור שלנו.

20 News

20 News

אולי יעניין אותך גם

מועדים לשמחה: כל המקומות לבלות בהם עם המשפחה בחול המועד

אוהבים לטייל? מחפשים אטרקציות לכל המשפחה לימי חול המועד? עשינו סקירה מרשימה ומצאנו לכם כמה רעיונות שיעשו לכם חג שמח בכל יום מימי חול המועד. המלצה שלנו? קראו עד הסוף