בתקופה זו בעלי העסקים וועדי עובדים ובמיוחד האנשים האחראים על הנושא הזה בחברה, מתחילים לחפש רעיונות לתכנן הזמנות ובעיקר  שוברים את הראש בשאלה איזו מתנה מקורית ניתן השנה  לחג הפסח לעובדים?

אילו מתנות ישרתו בצורה הטובה ביותר את המטרה לשמה הם נועדו?

מתנות טובות הוצאות קטנות

לא חייבים להוציא הון רב על מתנות גדולות מאוד!  עדיף לתת דגש על מתנות חג מיוחדות.

קחו לדוגמה מארזי חג חגיגיים.

קרדיט: גיל גיפט

מארזים מיוחדים ומושקעים ניתן להזמין במחירים שווים לכל כיס ובכל תקציב. בחג מבשלים המון אז אין יותר מתאים מלתת סט סירים או אביזרי בישול או בכלל מתנות למטבח.

רעיון נוסף הוא מארזים המכילים מזון. המוצרים המרכיבים את המארזים יכולים להיות פשוטים אך איכותיים ומעוצבים. על ידי תשומת לב והשקעה בפרטים הקטנים בכל מארז. ניתן כמובן לשלב מגוון של מוצרים, וביניהם המתאימים במיוחד לחג הפסח. צנצנות ממתקים או צנצנת חרוסת, ממרחים מלוחים, שמנים איכותיים וכו' יכולים להפוך למארז חג חגיגי ויוקרתי, מארז שכיף לקבל ולהביא הביתה למשפחה או לשולחן החג.

ההשקעה שלכם כבעלי חברה או כמעסיקים בבחירת מארזי מתנה מרשימים במראה יוקרתי היא בסופו של דבר השקעה נבונה בתדמיתו של העסק. זו הזדמנות פז למתג את העסק, להביע הערכה לעובדים ועל הדרך לאחל חג שמח עם סטייל. בעזרת מארזי החג הנכונים אתם תראו טוב יותר.

בפסח נותנים גם ללקוחות  

כיום נהוג גם לתת מתנות לפסח לספקים ולקוחות החברה, נתינת מתנה היא סוג של הוקרת תודה על היותם לקוחות קבועים ויכולים לשפר במידה ניכרת את היחסים והתקשרות עם אותה חברה או עם אותו לקוח. מתנה לפסח לא נועדה רק לעובדים! לכל עסק יש קשרים עמוקים גם עם לקוחות וספקים. בקרב עסקים ולקוחות נהוג לתת מתנה לקראת החג.

שי כזה  מעבר להיותו מכבד ועוזר בשימור הקשר יש לו יכולת גם להעביר תחושות חיוביות ולעודד קשרים, ולכן מתנה היא כלי שיווקי ופרסומי מעולה. מומלץ לתת מוצר שימושי במשך כל השנה כך העובדים והלקוחות לאורך השנה לא ישכחו אתכם, לא רק בחגים.

אצלנו בגיל גיפט תוכלו למצוא מגוון שלם וחדשני של מתנות לעובדים לפסח שממנו תצליחו להתאים ולהעניק לכל יעד ומטרה.

 

 

 :עוד באותו נושא