16:33 23/10/2017
מבזקים
דף הבית > ספורט > תקלה במטוס של נבחרת ישראל

תקלה במטוס של נבחרת ישראל

לאחר הניצחון הגדול באלבניה, נבחרת ישראל נשארה תקועה בנמל התעופה בטיראנה עקב תקלה במנוע המטוס. דיווחו של שליח ערוץ 20 מאלבניה

“בשל תקלה פתאומית ובלתי צפויה אני נאלץ להחזיר את המטוס ומבקש סליחה”. כך הודיע אמש (מוצ"ש) קברניט הטיסה של נבחרת ישראל, רגע לפני ההמראה המתכוננת חזרה לנמל התעופה בן גוריון. הצוות הטכני של המטוס גילה תקלה במערכת המדפים של כנפי המטוס. ככל הנראה, סיבת התקלה היא מזג האוויר הסוער.

בעקבות כך, נבחרת ישראל נתקעה שעות רבות בנמל התעופה בטיראנה, בירת אלבניה. השחקנים, העיתונאים, אנשי בטחון ואנשי צוות ששהו במטוס נבהלו, אך מהר מאוד הודו על כך שהתקלה נתגלתה בשלב מוקדם בטרם הטיסה עלתה לאוויר.

אלמוג כהן, קשר נבחרת ישראל, אמר: “אותי לא מפחיד שום דבר ואני סומך על בורא עולם. זה נכון שהיה רגע של אי נוחות ואני שמח שהצליחו לגלות את התקלה בזמן ומקווה להגיע בשלום". דודו גורש, שוער נבחרת ישראל: “מזל שגילו את התקלה בזמן. אם חס וחלילה היינו באוויר זה לא היה נגמר טוב. אנחנו מתפללים להגיע לארץ בשלום אחרי כל המסע הזה, רק זה היה חסר לנו". בן סהר, חלוץ נבחרת ישראל: "מקווה שהתקלה תסתיים בקרוב. זה לא צחוק הסיפור הזה של התקלה. מקווים להמריא כבר בקרוב”.

"סומך על בורא עולם". שחקן נבחרת ישראל מניח תפילין. צילום: משה בוקר, ערוץ 20

הנוסעים הורדו מהמטוס חזרה לטרמינל תחת מעטה אבטחה כבד. השחקנים ואנשי צוות נאלצו להמתין למטוס חלופי שיגיע מפולין, ההמתנה צפויה להימשך כ-4 שעות.

בין מתיחות ביטחונית לאנחת רווחה מהניצחון

התקלה במטוס הגיעה לאחר שבוע סוער שעבר על נבחרת ישראל.

תחילה, הנבחרת הגיעה לאלבניה תחת מערך אבטחה מתוגבר בעקבות התראות לפיגוע נגדה. אמש (מוצ"ש), נבחרת ישראל שחררה אנחת רווחה מהשבוע המתוח לאחר ניצחון מרשים 3-0 על נבחרת אלבניה. אלישע לוי, מאמן נבחרת ישראל, סיכם את מכלול האירועים שעברו השבוע על המשלחת: "אנחנו עייפים אך סבלנים. נראה לי שהכל מסתדר, היה לנו מזל גדול”.

 

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

משה בוקר, 51, 30 שנה עיתונאי בקבוצת הארץ, 10 שנים בערוץ 2,
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

אוהדי בית"ר ירושלים, צילום ארכיון: פלאש 90

אוהד בית"ר י-ם הורחק ממגרשי הספורט ל-3 עונות

לאחר שתקף שוטרים במהלך משחק כדורגל בחודש יולי, החליט בית המשפט למנוע ממנו להגיע למשחקי קבוצתו במשך שלוש שנים, ולהתייצב במקום בתחנת המשטרה