כבר תקופה ארוכה שהעיתונאי בועז גולן עוסק בחשיפת פרשת הקלטות ורוב כלי התקשורת מתעלמים כמעט לחלוטין, למרות ראיות ברורות לעבירות פליליות ומעשי . רוב העיתונאים משמאל ישרו קו עם האג’נדה, אמת עיתונאית פחות מעניינת כנראה.איילה חסון הלכה נגד זרם הקולגות בערוץ 13 וחשפה חלקים, האסורים בפרסום, המציגים את באור עברייני ובעל ניגוד עיניינים חריף במשפט נתניהו בשל קשריו האישיים עם ח”כ גבי אשכנזי ומעורבות השניים בפרשת השחיטות שהולכת ונחשפת. חסון, כמו בועז גולן ואחרים שעסקו בפרשה, אף העידה כי היא מקבלת איומיים בשל החשיפה בעניין פרשת מנדלבליט.

ח”כ התייחסה לפרשה בחשבון הפייסבוק שלה וכתבה “כבר עברו יומיים ועדיין כמעט כל כלי התקשורת מתעלמים מכך, אז אנחנו נמשיך להדהד את זה. תעשיית הקומבינות של אביחי מנדלבליט נחשפה בסופ״ש בשידור חי. יד רוחצת יד, אשמור לי ואשמור לך וכולנו משלמים על זה מחיר”.

לדברי ח”כ גולן “משהו רקוב במערכת המשפט שלנו והם מצידם ממשיכים לטייח ולנסות לקבור את זה. לא ניתן לזה לקרות. שתפו והפיצו את האמת, כי אחרת עם ישראל לא ייחשף לגודל השערוריה המתרחשת לנגד עינינו. אתם – העם הוא הריבון, לא חבורת האליטות שהמליכה את עצמה לקבל פה את כל ההחלטות”.

 

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.