בצל הסערה אודות מופע המחווה לשלמה ארצי באירוע ההתרמה למפעל החסד של הרב פירר, שלחו היום (ה') נשות תנועת שוברות שוויון המכילה נשים חילוניות ודתיות כאחד, מכתב לזמר שלמה ארצי בבקשה לקיים את האירוע המתוכנן כדי שרוחות הפלגנות לא ינצחו את האהבה והחסד

נשות תנועת הנשים "שוברות שוויון" המורכבת מנשים חילוניות ודתיות מכל גווני החברה בישראל, שלחו היום (ה') מכתב לזמר שלמה ארצי במטרה לחזק את ידו בעיצומה של סערת ביטולי ההשתתפות של האמנים באירוע התרמה של הרב פירר, עקב הטענות להדרת נשים. במכתב הן ביקשו לקיים את האירוע כמתוכנן ושאהבה והחסד לא יסוגו מפני רוחות של פלגנות.

במכתב נכתב: "טענות רדודות אלה – חסרות שחר. העובדה שהרב פירר, יהודי שומר מצוות, מבקש לשמור על אורח חייו ולא לשמוע שירת נשים, אינה פוגעת כהוא זה בכבודן של נשים ובמעמדן. אנו לא מודרות ולא מושפלות כאשר אדם מבקש לקיים את דתו – דתן של מאות אלפי נשים בישראל, דתו של העם היהודי".

עוד נכתב: "ביטול ההשתתפות באירוע בשל שמירת מצוות פוגע גם ברב פירר וגם בהמוני נשים וגברים בישראל, כאשר הוא פוסל את ערכיהם ואת אורח חייהם".

ולסיכום כתבו הנשים: "אנו נדהמות לנוכח עזות המצח של ארגונים מסוימים לדבר בשם ציבור הנשים בישראל, ולשים בפיו ובלבו פגיעה שאינה קיימת. המציאות רחוקה מאותן טענות שווא".

אילת כהנא

אילת כהנא


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.