No Tag To Print

יו"ר מועצת שומרון יוסי דגן. צילום: הדס פרוש. פלאש 90
מיכל סלה ז"ל. תמונה באדיבות המשפחה

תנועת אבות למען צדק: בארגוני הנשים משתמשים באבל לצורך גיוס כספים

התנועה מאשימה כי פרסום היקף הנרצחות תוך סילוף האמת ושימוש באבל המשפחות נועד לצורך גיוס כספים לארגוני נשים והינו "ריקוד על דמן" של הנרצחות

בארגוני הנשים, גייסו את הרצח הנורא של מיכל סלה לצורך תעמולה לגיוס כספים לטובת הארגונים שלהן.

בארגוני הנשים פנו בימים שלאחר הרצח הנורא לח"כ יריב לוין ודודי אמסלם וזעמו על כך שהנ"ל טענו – שהמשטרה מפנה תקציבים נגד נתניהו במקום להילחם באלימות: "זה מה שיש לכם להגיד לאישה שאחותה הקטנה נרצחה באכזריות רק לפני יומיים, והיא מתחננת בפני הממשלה על חייה של הנרצחת הבאה?"

אמירות אלו הן דמגוגיות, שכן שאת הרצח של מיכל סלה, שום תקציב לארגוני הנשים לא היה עוצר. לא היו סימני אלימות, הזוג חיי באושר עד רגע לפני הרצח (יעידו על כך פוסטים מאושרים יחד בפייסבוק כמה ימים לפני), השכנים מעולם לא שמעו אלימות מהבית, האישה מעולם לא התלוננה והבעל שככל הנראה רצח את אשתו (הדבר עוד בחקירה במשטרה), כנראה סבל מסוג של פסיכוזה וגם אם היה מודע למעשיו לחלוטין – גם מליארדי שקלים לארגוני פמיניסטיות לא היה עוצר את הרצח.

ארגוני הנשים המשיכו להשתלח ולדרוש עוד תקציבים: "במקום להבטיח שיעשו הכל כדי לשחרר את התקציבים התקועים לטיפול בתופעת האלימות במשפחה, השרים יריב לוין ודודי אמסלם בחרו להפקיר" שימו לב להגזמה הפראית: "את מאות אלפי הנשים שחיות במציאות של טרור ואימה".

זירת רצח. ארכיון. צילום: דוברות המשטרה

כשרוב התקשורת נותנת במה מתמדת לארגוני הנשים, זוכים ארגוני אבות והאבות גרושים, להתעלמות מוחלטת. אנחנו בערוץ 20 לא ניתן יד לאפליה הזאת של ציבור האבות.

מתנועת אבות למען הצדק מסרו תגובה לקמפיין שמנהלים ארגוני הנשים בימים האחרונים לגיוס כספים:

"תנועת אבות למען צדק רואה בחומרה את השימוש הנלוז של ארגוני הנשים במותה ללא עת של מיכל סלע ז"ל לצורך קמפיין מסית נגד המגדר הגברי בישראל.

פרסום היקף הנרצחות תוך סילוף האמת ושימוש באבל המשפחות לצורך גיוס כספים לארגוני נשים הינו "ריקוד על דמן" של הנרצחות".

בארגוני הנשים מפרסמים ששנת 2019  נרצחו בישראל 12 נשים על "רקע של אלימות במשפחה" שמובן לכל שכשמשתמשים בביטוי הזה הכוונה לנשים שנרצחו ע"י בני זוגן.

בתנועת אבות למען צדק הביאו את המספרים האמיתיים של כמות הנשים שנרצחו ע"י בן זוגן בישראל:

"בישראל בשנת 2019 נרצחו 8 נשים ולא 12 נשים!!!" ההבדל בספירה נובע מכך שארגוני הנשים מייבאים מקרי רצח שקרו מחוץ לישראל (באוסטרליה, ארגנטינה ועוד מקומות) כדי לעבות את המספרים שבפועל נמוכים בהרבה ממה שהן מציגות.

בארגון האבות מפרטים: "5 נשים נרצחו במגזר הערבי, 2 נשים במגזר היהודי (בשני המקרים מדובר באם שנרצחה ע"י בנה, כאשר במקרה אחד לפחות מדובר ברוצח עם רקע נפשי מעורער, שנשלח להסתכלות פסיכאטרית). מקרה הרצח השלישי במגזר היהודי הוא מסוף השבוע האחרון ונמצא עדיין בחקירת משטרה!! בשנה נרצחים בממוצע כ-130 גברים ונרצחות כ-25 נשים, 70% מהרציחות הן על רקע התרבות בחברה הערבית(רצח על כבוד המשפחה וסכסוכי חמולות)".

אילוסטרציה. צילום: פלאש 90

מהנתונים עולה כי הרצח בסוף השבוע האחרון בו נרצחה מיכל סלה עליה השלום, היה הרצח הראשון השנה שבוצע (ככל הנראה) בידי יהודי שרצח את בת זוגתו. ארגוני הנשים משתמשים בנתונים מטעים על מנת לנפח את המספרים ולצייר תופעה שולית (רצח ראשון השנה בחברה היהודית של אשה בידי בן זוגה) כתופעה רחבה "מאות אלפי הנשים שחיות במציאות של טרור ואימה" כלשונן. המטרה ברורה: ליצור אווירה של בהלה, פחד וחשד בין בני זוג ולהשתמש באותה אווירה לחלוב מקופת המדינה תקציבים.

זירת רצח אסתר גלילי ז"ל. במעשי רצח של מסתננים בארגוני הנשים פחות אוהבים להילחם.

 

גם את האלימות הקיימת בחברה הערבית צריך לעקור, וצריך להציל את הנשים הערביות ממה שנקרא "רצח על כבוד המשפחה", אך אסור שארגוני פמיניזם (שמנוהלים ברובם ע"י נשים יהודיות) ישתמשו בכספיים שהן מגייסות ממקרי רצח שברובם מתרחשים בציבור הערבי לטובת קמפיינים מכפישים כנגד הגבר הצבר, היהודי, שברובו המוחלט נורמטיבי ולא אלים בטח שלא רצחני.

בתנועת אבות למען צדק סיכמו: "מתוך כ-130 גברים שנרצחים בשנה וכ-25 נשים הנרצחות, רובם המוחלט של מקרי הרצח (של גברים או נשים) אינו בגלל מגדרם של הנרצחים/ות אלא על רקע סכסוכים שמרביתם פליליים".

It is not Android