להיות רופא – זה לא רק חלומה של כל אמא יהודיה, אלא גם של צעירים רבים המעוניינים במקצוע מבוקש ואיכותי, שבצידו גם שליחות, אבל מי שכבר ניסה בחייו להתקבל ללימודי הרפואה, יודע שהדרישות גבוהות והמכסות מצומצמות, ולכן רק הטובים ביותר מתקבלים.  הסטודנטים חייבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים מאוד כדי להתקבל לאוניברסיטאות מהשורה הראשונה באירופה.

הקושי להתקבל ללימודי רפואה בישראל, לצד הביקוש הרב של צעירים שמעוניינים להיות סטודנטים לרפואה והצורך הגדול ברופאים טובים, הוליד את המכינות ללימודי רפואה בחו”ל. אלה מאפשרות לסטודנטים להכין את עצמם למבחני כניסה עבור האוניברסיטאות הטובות ביותר.

להתחיל עם מכינה ללימודי רפואה בחו"ל ולהגיע מוכנים

כדי להיות רופא מוצלח בישראל, תצטרכו ללמוד באוניברסיטאות הטובות ביותר באירופה וככל שתגיעו מוכנים יותר ללימודי הרפואה, כך יגדלו הסיכויים שלכם לצלוח אותם עם הישגים טובים.

המוסדות האיכותיים ללימודי רפואה בחו"ל מציבים דרישות קבלה גבוהות והמועמדים נדרשים להכין את עצמם כדי שיהיו להם סיכויים ריאלים להתקבל וכדי לדעת למה עליהם לצפות.

מכינה ללימודי רפואה בחו"ל, שעובדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר, תוכל להביא אתכם לתוצאה הרצויה – קבלה ללימודים והצלחה בלימודי רפואה באירופה, באוניברסיטה מהשורה הראשונה.

תעודה מוכרת בעולם – לימודי רפואה בסלובקיה

אחת האפשרויות המצוינות ללימודי רפואה באירופה, היא לימודי רפואה בסלובקיה.

אלה מוכרים על ידי האיחוד האירופי וגם ישראל, ארה"ב וקנדה. לאחר סיום הלימודים, תוכלו לעבוד בישראל ובכל רחבי העולם. כל זה יוכל לקרות רק לאחר, שתעברו בהצלחה את מבחני הכניסה המקומיים לאוניברסיטה, אליהם תגיעו מוכנים בעזרת שיטת הלימודים הייחודית של המכינה ללימודי רפואה בחו"ל של מכללת תל אביב מדיקל קולג'.

לימודי רפואה בסלובקיה בשפה האנגלית מוצעים באוניברסיטאות הבאות:

לימודי רפואה באוניברסיטת קושיצה

לימודי רפואה באוניברסיטת מרטין

לימודי רפואה באוניברסיטת ברטיסלבה

שכר הלימוד באוניברסיטאות השונות ללימודי רפואה בסלובקיה נע בין 9,000-10,500 יורו בשנה ועלויות המחיה נמוכות יחסית.

לימודי רפואה בסלובקיה מתאימים מאוד למעוניינים בלימודים ברמה גבוהה העומדים בדרישות האיחוד האירופי, לצד סטודנטים מכל העולם ועשרות סטודנטים ישראלים. המדינה מסבירת פנים, יפהיפיה, מלאה בטבע, הרים ואגמים, שלצדם אפשרויות מגוונות לבילויים וחיי לילה.

 

אנשי הרפואה שהחליטו לעזור לישראלים לצאת ללימודי רפואה בחו"ל

רפואה היא מקצוע שהוא ייעוד ומפעל חיים, ולכן המכינות ללימודי רפואה בחו”ל מנוהלות בעיקר ע”י רופאים שהוכיחו את עצמם במקצוע זה במשך שנים ומלוות בצוות של אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה, בתחום הרפואה והמדעים. מנהלי המכינות ללימודי רפואה בחו"ל, שעברו על בשרם את מסלול המכשולים בדרך ללימודי רפואה, מעמידים את נסיונם והידע שלהם לרשות הסטודנטים לעתיד.

המכינה לרפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג’ היא חלק מרשת מכללות בינלאומיות, שמעסיקה מרצים, שהם אנשי מקצוע מעולים מתחום המדעים והרפואה. מרצים אלה עוסקים באופן שוטף בהוראה במוסדות אקדמיים בארץ ובחו”ל.

ביניהם פרופ’ גררדו ביק מאוניברסיטת בר אילן ,  ד”ר כפיר אומנסקי ממכון ויצמן , עודד בסיס ממכללת רופין ועוד מרצים מהשורה הראשונה.

הרמה הגבוהה של הרפואה הישראלית והקריטריונים הנוקשים של משרד הבריאות ושל מנהלי המוסדות הרפואיים בישראל מחייבים לימודים במוסד אקדמי מתאים. לנוכח המחסור ברופאים בישראל והביקוש הרב ללימודי רפואה, גובר הצורך למצוא פתרונות למעוניינים ללמוד גם בחו”ל. המרוץ אחר חלוק הרופא מתחיל, אם כך, במציאת אוניברסיטה שמוכרת כאן רשמית וזוכה להערכה מקצועית טובה ומעלה.

להיות רופאים בכל מחיר

בימינו רפואה היא תחום תובעני מאוד, שדורש ידע רב תחומי לצד שאפתנות מקצועית. להתקבל ללימודי רפואה, זו משימה לא פשוטה, לכן מי שאינו מצליח בפעם הראשונה מבין שיצטרך להשקיע ולהשתפר כדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים והמחמירים.

בדיוק לשם כך הוקמה המכינה ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג' – כדי לתת את ההכנה המתאימה, במכינה לרפואה בחו”ל, שכל המרצים בה הם אנשי הוראה מהשורה הראשונה.

מעל 1,000 סטודנטים ישראלים כבר התקבלו ללימודי רפואה בסלובקיה ובמדינות אחרות ברחבי אירופה – בזכות הלימודים במכינה ללימודי רפואה בחו"ל של תל אביב מדיקל קולג'.

 

המכינה לרפואה בחו”ל של תל אביב מדיקל קולג’ – מחוברת לאוניברסיטאות המובילות באירופה

המכינה עצמה נוסדה על ידי ד”ר שחר גבע –  רופא שעבד בבתיה”ח איכילוב ואסף הרופא, וגם עסק ברפואה ובמחקר בגרמניה. לאחר שעבר בעצמו את הדרך הלא קלה לקבלת התואר ברפואה, החליט להקים מכללות  בישראל ואירופה ולעזור בהקמת דורות נוספים של רופאים מעולים שבוחרים ברפואה כייעוד ודרך חיים.

אחד מסימני ההיכר למכינה איכותית ללימודי רפואה בחו"ל, הוא הקשרים המהודקים שלה עם האוניברסיטאות הנחשבות ביותר ללימודי רפואה בחו"ל, מה שמאפשר להן לשמור על שיתופי פעולה אקדמיים וגם להישאר מעודכנת ולהבטיח, שהמכינה אכן עונה על הקריטריונים שהם מציבים.

מכיוון שכך, המכינה ללימודי רפואה של תל אביב מדיקל קולג’ מקפידה, שנציגי האוניברסיטאות המוערכות באירופה, ממדינות כמו  צ’כיה, סלובקיה ופולין, יגיעו במיוחד ויהיו נוכחים במבחני הקבלה – במתחם המכללה.

שיתוף הפעולה עם האוניברסיטאות ללימודי רפואה באירופה אינו מסתיים שם, כי אם מתרחב גם למתן הכרה רשמית במכינה ובתעודה שהיא מעניקה לצורך קבלה ישירה של הסטודנטים שלה לאוניברסיטאות ספציפיות במדינות מסוימות כגון ליטא, קפריסין.

ההוכחה לכך שהגישה הזו משתלמת למכללה וגם לתלמידים, היא מספרם הגבוה של התלמידים המתקבלים בכל שנה. בעשור האחרון הכינה תל אביב מדיקל קולג’ למעלה מ-1000 תלמידים ללימודי רפואה בחו”ל, והיא מציינת בגאווה בוגרים שכבר עוסקים ברפואה בבתי חולים בארץ ובחו”ל.

מה כדאי לדעת לפני שנכנסים למכינה ללימודי רפואה בחו"ל ?

לימודי המכינה עשויים להיות מאתגרים ועלולים להיראות כתוספת ללימודי הרפואה הארוכים גם ככה, אבל מכינה איכותית ללימודי רפואה בחו"ל מבטיחה לכם שתכנית הלימודים, שפותחה על ידי צוות מרצים למדעים מאוניברסיטאות מובילות בעולם, תעזור לכם להתקבל יותר בקלות ללימודים וגם לדעת בוודאות עד כמה אתם מתאימים ומוכנים להתמסר למקצוע הרפואה התובעני.

רפואה היא שליחות חברתית ואנושית, אבל גם הגשמת חלום ומיצוי פוטנציאל אישי במיטבו. אם אתם רוצים לבדוק את מידת ההתאמה והמוכנות שלכם ללימודי המכינה, תוכלו להגיע ליום פתוח, שבו תקבלו את כל המידע על האפשרויות ללימודי רפואה בחו”ל. המכינה של תל אביב מדיקל קולג’ עורכת גם כנסים בינלאומיים בהשתתפות נציגי האוניברסיטאות לרפואה המצוינות באירופה, בהם תוכלו לפגוש את הנציגים ולהתרשם בעצמכם מהרצינות שבה לוקחים את החלומות שלכם.

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.