12:59 28/05/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > תלמידי המכינות דורשים גיבוי!

תלמידי המכינות דורשים גיבוי!

כמי שעומדים לעמוד בראש החזית של צבא ההגנה לישראל אנחנו דורשים גיבוי לחיילי צה"ל מהנהגת המדינה

מאז הידיעה שחייל צה"ל נעצר בעקבות חיסול מחבל ויועמד לדין על רצח ליבי לא שקט. לראות חייל שחיסל מחבל, שכמה רגעים קודם ביצע פיגוע אכזרי, הופך על ידי התקשורת והפוליטיקאים לשעיר לעזאזל, פשוט צובט את הלב.
בעקבות התנהלות שר הביטחון שהאשים את החייל בביצוע פעולה שנוגדת את רוח צבא ההגנה לישראל, עוד בטרם הסתיימה החקירה בעניין החייל, החלטתי ליזום את מכתב תלמידי המכינות הקדם צבאיות לשר הביטחון.
במכתב הודגש כי יש לגבות את החייל כל עוד לא יתברר כי עבר על החוק. עוד נכתב כי במידה והחייל עבר על החוק ע"פ החלטת בית משפט, יהיה עליו לשאת בדין.
צריך לזכור שייתכן כי יתברר שהחייל פעל מתוך חשש למטען ומתוך רצון למנוע פיגוע המשך.
להאשים את החייל כמי ש'סרח', כלשון שר הביטחון, זהו חוסר גיבוי שמשרת את אותם ארגונים קיצוניים שטוענים שצה"ל אינו צבא מוסרי.
גיבוי חיילים צריך להיות דווקא במקרים כאלו, לא חכמה לגבות אחרי מבצע מוצלח או לפני מערכת בחירות.
בתור מועמד לשירות הביטחון, אני מצפה לראות גיבוי מלא של הממשלה לכלל חיילי צה"ל העומדים על משמר יום אחרי יום בגל הטרור הרצחני הזה.
לצערי לא ברור היום להרבה חברי כנסת כי צבא ההגנה לישראל הוא הצבא המוסרי בעולם, והם, בגינוי החיילים, מסייעים לפירור החוסן הלאומי שלנו. הם מתלוננים תלונות שווא על חוסר מוסריות, בצבא שהוא הצבא המוסרי בעולם.

יחזקאל גלבוע

יחזקאל גלבוע

אולי יעניין אותך גם

מועמד לנשיאות קולומביה: "חיילי צה"ל הם נאצים"

אתמול התקיים השלב הראשון לבחירות לנשיאות קולומביה. שני המועמדים שיתמודדו בשלב האחרון והסופי בחודש הבא הם איוואן דוקה, השמרן, וגוסטבו פטרו, הידוע בהתבטאויותיו הקיצוניות נגד ישראל וחיילי צה"ל. נכון לעתה, הסקרים מנבאים ניצחון סוחף לדוקה