יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90
יאיר נתניהו. צילום: פלאש 90

אגף הביטחון במשרד ראש הממשלה הגיש בימים האחרונים תלונה במשטרת ירושלים נגד הנהג שהועסק ע"י המשרד ושהקליט בסתר את יאיר נתניהו. על פי התלונה במשטרה, באגף הביטחון חושדים שהנהג ״מחזיק בחומרים מסווגים שלא כדין״.

בחודש שעבר פורסמו הקלטות מביכות של בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו, בהן הוא משוחח עם אורי מימון, בנו של איש העסקים קובי מימון במהלך בילוי משותף במועדונים מפוקפקים בתל אביב. בין היתר, מתבדח נתניהו ואומר למימון את המשפט: "אבא שלי סידר לאבא שלך 20 מיליארד דולר ואתה מתווכח איתי על 400 שקל". מטעמה של משפחת נתניהו נמסר: "יחשוב כל הורה שצפה בכתבה איך היה מגיב לו כל אמירת סרק של ילדיו הייתה הופכת לכותרת ראשית בערוץ 2".

"הקלטת סתר שנערכה באופן מגמתי"

משפחת נתניהו מסרה אז בתגובה לפרסום: "יחשוב כל הורה שצפה בכתבה איך היה מגיב לו כל אמירת סרק של ילדיו הייתה הופכת לכותרת ראשית בערוץ 2, כל יציאה מהבית מושא לתחקיר וכל שיחה יעד להקלטת סתר. רדיפה, שפיכות דמים ושיימינג – – כל האמצעים כשרים בעיניכם לפגוע בממשלת הליכוד בראשות נתניהו, גם במחיר פגיעה חסרת מעצורים בבני משפחתו. אינכם בוחלים אפילו בשימוש בהקלטת סתר שנערכה באופן מגמתי ושנעשתה באופן מביש ובלתי חוקי ע"י נהג במשרד רה"מ.

בתגובתם הוסיפו כי: "האבטחה הם אלה שמחליטים על סידורי האבטחה וההסעה של בניו של ראש הממשלה. כשאתר איראני מפרסם את תמונותיהם של יאיר ואבנר וקורא לחיסולם, כנראה שיש לגורמי האבטחה סיבה טובה לעשות זאת.

עוד מסרו אז כי "אין בכוונתנו להתייחס ליתר הרכילות הזולה והמרושעת על קטעי דברים שנאמרו בצחוק לאחר ערב של שתיה, שאינם משקפים כלל את עמדותיו של יאיר, ושהוצאו מהקשרם בהקלטת הסתר המבושלת, המגמתית והלא חוקית. הגיע הזמן שתעזבו את ילדיו של ראש הממשלה ותתמודדו איתו ישירות בקלפי".