בעוד דתיים ושומרי מסורת רבים מתקשים, ממגוון סיבות שונות, לא אחת למצוא ולהזמין לעצמם את החופשה המושלמת, בין אם מדובר בחופשה משפחתית עם ילדים, חופשה זוגית רומאנטית, חופשת חברים או כל סוג נופש אחר. ננסה לתת כאן כמה טיפים ודרכי פעולה מומלצות עבור כל אדם או משפחה דתיים או שומרי מסורת, המעוניינים בחופשה האולטימטיבית עבורם ממש כאן בישראל.

צימרים בצפון ובדרום – להתחיל בחיפוש צימרים מומלצים ולבנות את החופשה סביבם

טיפ משמעותי לתכנון כל חופשה בארץ, וספציפית עבור אנשים, בני זוג או משפחות דתיות או מסורתיות, היא להתחיל במציאת צימר מתאים ואטרקטיבי, ולאחר מכן לבנות סביבו את החופשה כולה. מדוע? ובכן, בתור התחלה מפני שהמקום בו נשהה, נתגורר ונבלה את הערבים והלילות של החופשה, הוא אולי הגורם החשוב והמשפיע ביותר על איך החופשה שלנו תיראה ותרגיש. מקום אירוח טוב, מתאים ונעים יהפוך את החופשה כולה למהנה ובלתי נשכחת, בעוד מקום אירוח גרוע ו/או לא מתאים עלול להפוך את החופשה לבלתי נעימה בעליל, ואפילו לסיוט מתמשך.

בתור דתיים ושומרי מסורת, אחד הדברים הראשונים שיעניינו אותנו כמובן ברשימת הצימרים המומלצים בה נחפש הוא צימרים המותאמים לאוכלוסייה שכזו. במידה ומדובר בצימר בו גם מגישים ארוחות (בצימרים רבים מגישים ארוחת בוקר, ובלא מעט גם ארוחות צהריים וערב), נרצה להיות סמוכים ובטוחים כמובן כי מדובר יהיה במזון כשר, וכזה אשר עומד בדרישות הכשרות שלנו ספציפית. בנוסף, עבור אנשים שונים חשובים דברים מעט שונים, אך במקרים רבים נרצה לוודא כי סידורי השינה בצימר תואמים את מספר האנשים ואת החלוקה הפנימית ביניהם, כי יש בצימר מספיק מקום על מנת שכולם וכולן ירגישו בנוח וכי תהיה אפשרות להפריד בין גברים לנשים במידת הצורך וכו’.

בנוסף, לרבים חשוב יהיה לוודא גם כי קיים בית כנסת בקרבת מקום, בו יוכלו למצוא מניין למשל לתפילות שונות במהלך היום. את כל זה ועוד ניתן ורצוי לברר עם בעלי הצימר מבעוד מועד, לפני שסוגרים את העסקה כמובן…

כאן תוכלו למצוא מאגר רחב ועשיר של צימרים מומלצים עבור כל הרכב משפחתי או חברי, כמו גם עבור כל סוג אוכלוסייה, כולל כמובן דתיים ושומרי מסורת(וביניהם גם אלו עם הדרישות המחמירות יותר). זו תהיה נקודת התחלה מצוינת לחופשה שלכם.

מה עושים לאחר שמצאנו צימר מומלץ העומד בדרישות שלנו?

לאחר שחיפשנו במאגר הצימרים המומלצים ומצאנו צימר העומד בכל הדרישות שלנו, ומוצע במחיר אותו אנחנו מוכנים לשלם, עשינו כבר את הצעד הגדול והמשמעותי ביותר מבחינת תכנון החופשה החלומית שלנו ושל משפחתנו ו/או חברינו. מה הלאה?

ובכן, לאחר שכבר סגרנו צימר באזור זה או אחר בארץ, אנחנו כבר יודעים מה יהיה המוקד של החופשה, וניתן להתחיל ולתכנן את סדר היום והתוכן של ימי החופשה סביב מיקום זה. בכל מקום שרק ניתן לחשוב עליו בישראל קיימות אינספור אטרקציות ונקודות מלאות עניין עבור כל תייר ומבקר, כך שלא אמורה להיות לנו בעיה להתחיל ולמצוא את האטרקציות המעניינות אותנו באזור זה, ולהזמין אותן במידת האפשר והצורך.

מלבד לאטרקציות אותן ניתן לתכנן ולהזמין מראש, ניתן להתחיל ולחפש גם אחר מסעדות כשרות מומלצות באזור. גם כאן, בעל הצימר עשוי לסייע לכם ביותר, שכן בעלי צימרים וחדרי אירוח מכירים טוב במיוחד את כל האטרקציות והמסעדות הנמצאות בקרבתם, ויודעים כי הלקוחות אוהבים לעיתים קרובות לקבל המלצות בנוגע לכך.

כשיש צימר טוב לא חייבים לתכנן יותר מדי בנוסף

וכמובן שלא תמיד גם חייבים לתכנן יותר מדי מראש. כאמור, הדבר החשוב באמת הוא שיהיה לנו מקום נעים, מרווח ונוח להתארח בו, וכזה בו כולם ירגישו בנוח. מעבר לכך, הכל כבר זניח ויהיה מהנה ונחמד בכל מקרה. ניתן ואף רצוי בהחלט לנסות להזמין צימר מומלץ ומתאים באזור בו אנו מעוניינים לנפוש, ולהשאיר את השאר פתוח. נגיע לצימר, נתמקם, נקרא מעט אודות האזור ואולי נבקש המלצה טובה מבעל הצימר, והשאר כבר יקרה בעצמו. החופשה תרקום עור וגידים וכולם ייהנו, בין אם מאטרקציות מלהיבות ובין אם מבילוי זמן איכות משפחתי או חברי יחדיו בצימר המושלם שלנו…


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.