תיקי ההחתלה של קרטרס הם הבחירה המושלמת להורים עסוקים. יוצרים סדר וארגון ומקלים על ההיערכות לקראת היציאה החוצה עם התינוק. הם מחברים פונקציונליות עם אופנתיות ועדכניות ומהווים פריט מאסט כשיש תינוק. הקולקציה כוללת גם תיקי החתלה גב שמשאירים את הידיים פנויות.

בין הפריטים ניתן למצוא:

 (62177520)  The City Tote

משלב בדים אופנתיים בגוונים של אפור תאי אחסון מרובים, ידית נשיאה נוחה ומקום למגבונים לחים הופכים את ההרפתקה לחוויה נעימה פשוטה ואופנתית.

צילום – אסף לוי

 

 ( 62177521) Diamond Dot Black

תיק גב שמאפשר ידיים חופשיות! חלק קידמי רחב וכיסי אחסון מרובים, התיק עם דפוס גיאומטרי אופנתי להורים שרוצים להיות מאורגנים בסטייל!

צילום – אסף לוי

 

 ( 62177522) Black stripe

האיזון המושלם בין אופנתיות ופונקציונליות. תיק גב  אופנתי וסטייליסטי בעל הדפס פסים עם גדיל פרנזים דמוי עור בסגירת הרוכסן. תאי אחסון מרובים לארגון מקסימלי, וכיס אחסון מיוחד למגבונים לחים. רצועות גב ישאירו את ידיכם חופשיות להרים את התינוק או את המצרכים מהסופר.

צילום – אסף לוי

 

 (62177523 ) Fur Charm

תיק גב טרנדי מצויד ברצועות גב מרופדות מוצע בדפוס נקודות בשחור ולבן, ופונפון תלוי על הרוכסן הקדמי. תאי אחסון מרובים לארגון מקסימלי. רצועות גב

צילום – אסף לוי

 

(62177524) Split Panel Tote

התיק ש"תמיד מוכן" – מעוצב להתמודד עם יציאה מהירה עם התינוק מהבית. תיק בעל תאי אחסון מרובים עבור כל הצרכים, כולל כיס אחסון מיוחד למגבונים. עיצוב אופנתי עם הדפסים גיאומטריים בחלק העליון של התיק , ולולאות לתלייה על עגלה.

צילום – אסף לוי

 

 ( 62177525 ) Gingham Print

תיק גב אופנתי עם דפוס משבצות אפורות גדולות, בעל מסגרת מובנית, נפתח לרווחה עבור גישה קלה לכל הציוד של התינוק! כיסים מרובים מאפשרים לשמור על הכל מאורגן ומוכן ליציאה, ואפילו כיס אחסון מיוחד למגבונים לחים.

צילום – אסף לוי

 

מחיר: 399.90 שח

ועכשיו במבצע לרגל ההשקה באתר קרטרס בלבד ב 299.90 ₪ עד ה 31.5.19

להשיג ברשת חנויות קרטרס- אושקוש,  ברשת H&O ובאתר: www.cartersoshkosh.co.il

מערכת על המדף

מערכת על המדף