19:19 19/02/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > תיעוד: כך התקבל הקונסול דיין באוניברסיטת קולומביה

תיעוד: כך התקבל הקונסול דיין באוניברסיטת קולומביה

הפגנה של כמה עשרות מפגינים פרו פלסטיניים המתינה לקונסול דני דיין שהגיע להרצות לסטודנטים באוניברסיטה היוקרתית בניו יורק. המפגינים הפיצו פלאיירים שבהם כינו את דיין פושע

מפגינים אנטי-ישראלים. צילום: אלקסי רוזנפלד

פרסום ראשון: כך התקבל אמש קונסול ישראל בניו יורק, דני דיין, שהגיע להרצות בפני סטודנטים באוניברסיטת קולומביה היוקרתית. מחוץ לאולם שבו נערכה ההפגנה המתינו לדיין כמה עשרות מפגינים מארגונים פרו פלסטיניים. חלקם לבשו כאפיות, אחרים נשאו שלטים נגד ישראל. המפגינים לא הסתפקו בהפגנת המחאה. הם הכינו מיצג של מחסום מדומה שבו חלק היו מחופשים לחיילי צה"ל ואחרים פלסטינים שעברו בהצגה הזאת השפלות קשות ואלימות מצד "החיילים".

דני דיין. צילום: אלקסי רוזנפלד

כמה מהמפגינים הכינו מבעוד מועט פלאיירים שאותם הם חילקו ברחבי הקמפוס ובו הם קוראים להחרים את "הפושע" דני דיין. פלאייר אחר עסק בהתנחלויות ובכיבוש, באור שלילי של ישראל.

בתו של הקונסול, אופיר דיין: "הארגונים האנטי ישראליים הרימו אתמול את ראשם המכוער והצבוע. הארגונים שפועלים כביכול לקידום חופש הביטוי ניסו למנוע ממרצים וסטודנטים לשמוע נציג רשמי של מדינת ישראל. האירוע התקיין כסדרו ודבריו של הקונסול נשמעו בבירור. students support israel לא ייכנעו להפגנות וללחץ הזה וימשיכו להפיץ אמת על ישראל."

מפגינים אנטי-ישראלים. צילום: אלקסי רוזנפלד
הכרזות שהופצו נגד דיין. צילום: אלקסי רוזנפלד
הכרזות שהופצו נגד דיין. צילום: אלקסי רוזנפלד
אלירן טל
כתב בדסק המדיני של ערוץ 20
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

חה"כ סמוטריץ' נגד בג"ץ: "אקטיביזם חזירי מטורף"

בעקבות פרסום הסנקציות שהורה בג"ץ להטיל על האוכלוסייה החרדית בבית שמש, תקף חה"כ בטוויטר את מדיניות בג"ץ: "נגד יהודים דתיים וחרדים"