19:15 19/06/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > תיעוד: בת 14 חולצה מבור בעומק 8 מטר

תיעוד: בת 14 חולצה מבור בעומק 8 מטר

נערה מהשומרון נעדרה אתמול משעות אחר הצהריים, ואותרה במהלך הלילה בבור בעומק 8 מטרים, לאחר שככל הנראה נפלה אליו במהלך טיול

כיתת הכוננות של הישוב יצהר,אגף הביטחון של המועצה האזורית שומרון, ויחידת חילוץ שומרון איתרו הלילה (שני) נערה בת 14 וחילצו אותה מבור בעומק 8 מטר לאחר שנעדרה שעות ארוכות.

הנערה מהשומרון נעדרה אתמול משעות אחר הצהריים. ובשעה 21:00 החלו במאמצי איתור אחריה. היא אותרה על ידי כיתת הכוננות של הישוב יצהר בתוך בור בעומק 8 מטרים, לאחר שככל הנראה נפלה אליו במהלך טיול. צוות של אגף הביטחון במועצה האזורית שומרון ויחידת חילוץ שומרון חילצו אותה מהבור בשעות הלילה המאוחרות. ואגף הביטחון פינה אותה מהמקום לבית החולים.

איתור נערה בבור בעומק 8 מטר בשומרון. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון
איתור נערה בבור בעומק 8 מטר בשומרון. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בירך את האגף הביטחון של המועצה האזורית שומרון ואת יחידת חילוץ שומרון, על הפעילות המהירה והמקצועית להצלת הנערה ואמר: "הפעילות המהירה והנחושה הן של אגף הביטחון והן של מתנדבי יחידת חילוץ שומרון, הצילה את חיי הנערה והצילה משפחה שלמה מאסון".

חילוץ נערה מבור בעומק 8 מטר בשומרון. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון
חילוץ הנערה אתמול. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון
חילוץ נערה מבור בעומק 8 מטר בשומרון. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון
צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון

 

טל מאיר

טל מאיר

כתבת ערוץ 20 לענייני התיישבות

אולי יעניין אותך גם

ראש הממשלה לא יקבל את אות יקיר ההתיישבות

מטה בנימין ביטל את הענקת 'אות יקיר ההתיישבות' לנתניהו. הטקס שהיה אמור להתקיים בחמישי הקרוב נדחה ל"מועד לא ידוע". גורמים בליכוד: "זועמים על ההחלטה לפנות ישובים יהודים ולהותיר על מקומם ישובים ערבים שמיועדים להריסה"