0:53 21/03/2018
דף הבית > אקטואליה וחדשות > תיעוד: בת 14 חולצה מבור בעומק 8 מטר

תיעוד: בת 14 חולצה מבור בעומק 8 מטר

נערה מהשומרון נעדרה אתמול משעות אחר הצהריים, ואותרה במהלך הלילה בבור בעומק 8 מטרים, לאחר שככל הנראה נפלה אליו במהלך טיול

כיתת הכוננות של הישוב יצהר,אגף הביטחון של המועצה האזורית שומרון, ויחידת חילוץ שומרון איתרו הלילה (שני) נערה בת 14 וחילצו אותה מבור בעומק 8 מטר לאחר שנעדרה שעות ארוכות.

הנערה מהשומרון נעדרה אתמול משעות אחר הצהריים. ובשעה 21:00 החלו במאמצי איתור אחריה. היא אותרה על ידי כיתת הכוננות של הישוב יצהר בתוך בור בעומק 8 מטרים, לאחר שככל הנראה נפלה אליו במהלך טיול. צוות של אגף הביטחון במועצה האזורית שומרון ויחידת חילוץ שומרון חילצו אותה מהבור בשעות הלילה המאוחרות. ואגף הביטחון פינה אותה מהמקום לבית החולים.

איתור נערה בבור בעומק 8 מטר בשומרון. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון
איתור נערה בבור בעומק 8 מטר בשומרון. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בירך את האגף הביטחון של המועצה האזורית שומרון ואת יחידת חילוץ שומרון, על הפעילות המהירה והמקצועית להצלת הנערה ואמר: "הפעילות המהירה והנחושה הן של אגף הביטחון והן של מתנדבי יחידת חילוץ שומרון, הצילה את חיי הנערה והצילה משפחה שלמה מאסון".

חילוץ נערה מבור בעומק 8 מטר בשומרון. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון
חילוץ הנערה אתמול. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון
חילוץ נערה מבור בעומק 8 מטר בשומרון. צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון
צילום: אגף בטחון מועצה אזורית שומרון

 

טל מאיר

טל מאיר

כתבת ערוץ 20 לענייני התיישבות
לתגובות

אולי יעניין אותך גם

"יש להגן על חיילים מפני העמדה לדין פלילי"

סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן מקדם חוק שיעניק חסינות ללוחמים שחיסלו מחבלים בזירה. בן דהן : "חייל שטעה בתום לב אסור להעמידו לדין פלילי"