צילום: Pixabay

 

ישראלים רבים מגדלים כלבים כחיית מחמד, על פי נתוני משרד החקלאות רשומים במאגר הממשלתי למעלה מחצי מיליון כלבים, וכל שנה נולדים כ-15,000 כלבים חדשים. הכלב שנחשב לידידו הטוב ביותר של האדם זקוק לטיפול מסור, יש למלא את קערת האוכל מדי יום, לדאוג למים טריים ומרעננים, להוציא את הכלב לפחות לשלושה טיולים ממושכים מדי יום וכמובן יש לשחק אתו, לדאוג לצרכיו הרפואיים ולוודא קבלת חיסונים בזמן.

כדאי לדעת כי רבים מגילאי ה-30 בישראל מגדלים כלבים מעורבים או גזעיים, וגם במשפחות רבות ניתן למצוא לפחות כלב אחד הנחשב לבן משפחה לכל דבר ועניין. לכן, תופעת השמרטפות לכלבים החלה להיות נפוצה מאוד, ושירותים חדשים כמו פנסיון ביתי לכלב ושירות הוצאת כלבים (דוגווקר) נפוצים כיום בקרב כל בעלי חיות המחמד.

תופעת השמרטפות לכלבים עושה עלייה לישראל  

תופעת הדוגווקרים והדוגסיטרים עשתה עלייה לישראל מארצות הברית, כמו הרבה דברים טובים אחרים. מאחר ורוב מגדלי חיות המחמד נאלצים לעבוד למחייתם והם מבלים שעות ארוכת מחוץ לבית, עליהם לדאוג לכלב שנותר לבד, ובמיוחד לספק עבורם מענה לטיולים ממושכים וארוכים בחוץ. מאחר ולא ניתן לקפוץ מהעבודה כדי להוציא את הכלב, נולד צורך מוחשי לשירות הוצאת כלבים על ידי אנשי מקצוע מנוסים ובעלי גישה נכונה ובריאה לכלבים.

שירות דוגווקרים מאפשר לבעלי חיות המחמד להזמין שירות להוצאת הכלב באופן חד פעמי או על בסיס קבוע, תמורת תשלום סמלי. הדרך הפשוטה ביותר להזמין שירות דוגווקר באזור המרכז ובאזורים נוספים ברחבי הארץ היא באמצעות אפליקציה ידידותית למשתמש. יש מספר אפליקציות שניתן להוריד לאייפון או לאנדרואיד ולהזמין דוגווקרים אמינים ויעילים בלחיצת כפתור. בין האפליקציות הנפוצות ניתן למלוא את דוגיז, ווף ועוד.

מידע כללי על שירות דוגווקרים

דוגווקר הוא אדם מקצועי ומנוסה בגידול ובטיפול כלבים, הוא מציע שירות הוצאת כלבים כאשר אתם אינכם יכולים לקחת את כלבכם האהוב לטיול ממושך בחוץ. כאמור, השירות ידוע ונחשב לפופולרי במדינות רבות ברחבי העולם, בעיקר בארצות הברית, קנדה ובחלק ממדינות אירופה. כיום, גם אתם יכולים להוריד אפליקציה ולהזמין דוגווקר אמין כדי להוציא את הכלב שלכם בעת הצורך. הדוגווקר מוציא את הכלב לטיול ממושך, לפחות עשרים דקות, אפשר גם יותר. ברוב המקרים הוא לוקח מספר כלבים יחד, ולאחר הטיול הוא מחזיר את הכלב לביתו ושולח לכם עדכון באמצעות האפליקציה לגבי מסלול ההליכה, בעיות התנהגות, עשיית צרכים וכיוצא בזה.

למי מיועד השירות?

שירות הוצאת כלבים (דוגווקר) מיועד לכל בעלי הכלבים בישראל, ניתן להזמין שירות על בסיס חד פעמי או קבוע, בהתאם לצורך. למעשה, שירות הוצאת כלבים מציע מענה מושלם למקרים רבים, ביניהם:

  • הוצאת הכלב בזמן שאתם עובדים או נמצאים בסידורים מחוץ לבית.
  • הוצאת הכלב על ידי דוגווקר מנוסה בזמן מחלה או פציעה שמונעת מכם אפשרות להוציא את הכלב לבד.
  • הוצאת הכלב במהלך החופשה בארץ או הטיסה שלכם לחו"ל.
  • הוצאת הכלב כאשר אתם שוהים במילואים.
  • הוצאת הכלב בזמן לחץ בלימודים, לדוגמה תקופת מבחנים.

איך להזמין שירות דוגווקר?

הדרך הפשוטה והמהירה ביותר להזמנת שירות דוגווקר במרכז או בכל אזור אחר, היא באמצעות אפליקציה ייעודית. לאחר התקנת האפליקציה בנייד יש להתחבר וניתן לחפש דוגווקר באזור המגורים שלכם, להזמין שירות הכולל פגישת הכרות וטיול ראשוני בחינם, ולאחר מכן ניתן בכל עת להזמין שירות הוצאת כלבים ולשלם באמצעות כרטיס אשראי, לרוב בסוף החודש.

כדאי לדעת כי באמצעות האפליקציה החדשה אפשר להזמין גם פנסיון לכלבים בבית שלכם או בביתו של דוג סיטר מנוסה ומומלץ. כל הדוגווקרים והדוגסיטרים הרשומים במערכת עוברים הכשרות מקצועיות ובדיקות מעמיקות על מנת להבטיח שירות ברמה גבוהה.

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20