נדמה שבכל פעם נשבר שיא שפל חדש בפועלם של חברי הכנסת הערבים ולרבות פועלם לצד ארגוני טרור.

היום (חמישי) השתתף ח"כ איימן עודה בכנס טרור שעסק במאבק הערבים כנגד החלת הריבונות הצפויה בקרוב. בכנס נאמו מחבלים ערבים שהשוו בין מה שיתרחש במידה וישראל תחיל ריבונות, לבין מה שקרה באינתיפאדה הראשונה והשניה.

לנוכח הדברים, המערכת הפוליטית געשה וסוערת גם ברגעים אלה. הראשון להרים את הכפפה היה ח"כ שלמה קרעי מהליכוד, אשר הגיש תלונה לוועדת האתיקה של הכנסת, וכך כתב: "ח"כ איימן עודה השתתף לאחרונה בכנס "זום" של ארגון חמאס ופת"ח ובו בין היתר איומים לפעול באלימות נגד ישראל עקב החלת הריבונות הצפויה ובכלל. מעבר לאיומים באלימות, הרי שעצם השתתפותו של חבר כנסת בישראל בכנס (אפילו אם זה בזום) עם ארגון טרור רצחני הוא דבר שלא ייעשה, זו תמיכה בטרור לכל דבר ועניין ועל ועדת האתיקה להענישו בחומרה יתרה".

 

הפניה של ח"כ שלמה קרעי

ממפלגת הליכוד נמסר בתגובה: "שפל נוסף לאיימן עודה שהשתתף היום בכנס עם אנשי חמאס שקראו לרצוח ישראלים. זה האיש שאיתו יאיר לפיד ובוגי יעלון רצו להקים ממשלה. אין גבול לבושה".

ח"כ מאי גולן מהליכוד הגיבה לדברים ואמרה: "‏בפעם הבאה כשאיימן עודה ידבר על דו-קיום ושלום, אני מציעה לחבר אותו לפוליגרף. אני די בטוחה שהמכשיר יתפוצץ ויגרום להפסקת חשמל.
בושה שהאיש הזה חבר בכנסת ישראל".

ח"כ עודד פורר מסר בתגובה: "שוב איימן עודה מוצא דרך להראות לכולם מהו גיס חמישי המנצל את מדינת ישראל, נהנה משכר ומהטבות ובתגובה יורק בפרצופם של האזרחים. עודה מתאים לפרלמנט ברמאללה, אשמח לתרום ולממן עבורו את הוצאות הנסיעה וההובלה".

ח״כ אופיר סופר בטוויטר: "הדו קיום היחיד שאליו מכוון עודה הוא בין הפת״ח לחמאס. מקומו של עודה וחבריו תומכי הטרור בפרלמנט ברמאללה או ״בממשלת הפיוס״ שבה הם תומכים".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.