עמוד ראשי האולפן הפתוח חדשות 20 הפטריוטים ריקלין ושות
ימים
שעות
דקות
שניות
דף הבית > התוכניות שלנו > חדשות 20 > "קיבלתי איומים מצד פעילי הקהילה הגאה"

"קיבלתי איומים מצד פעילי הקהילה הגאה"

ערוץ 20

עיר שחוברה לה יחדיו? שבוע אחרי שהכריז בהפגנה נגד בבירה כי כראש עיר יפעל "לבטל את בירושלים", דלת הכניסה למטה הבחירות של המועמד במרכז העיר. עם יציאתו מתחנת המשטרה, שם העניק עדות בתיק חקירת המקרה, אמר סלמן בשיחה עם ערוץ 20 כי הוא "מחבר את השריפה הזאת לאיומים" שקיבל בשבוע שעבר מצד לאחר המצעד.

דלת מטה הבחירות של אבי סלמן בירושלים. מתוך עמוד הפייסבוק

 

"בניין שישנו בו משפחות עם ילדים"

לדבריו, "קיבלתי עשרות, אם לא מאות, איומים בנושא מצד הקהילה הגאה. אני התנגדתי – ועדיין מתנגד – למצעד הקהילה הגאה בירושלים. בעקבות ההתנגדות שלי, לצערי נפרצו כל הגבולות, ובעקבות איומים נקודתיים, אתמול בלילה דלת המטה, ואם זה לא היה נתפס בזמן – כל המטה היה נשרף, אם לא הבניין, בניין שישנו בו משפחות עם ילדים".

"אני מאמין שמשטרת ישראל תעשה את עבודתה ותמצה את הדין עם האשמים", סיכם.


"רובם ככולם של התושבים לא רוצים את המצעד הזה בעיר הקודש", אמר בהפגנה. "חבל מאוד שיש עוד מועמדים שמתנגדים למצעד אבל מפחדים לבוא ולהגיד את זה. אבל אני באתי לפה כי אני הולך עם האמת שלי".

"אני לא נגד אנשים, אני נגד המעשים", הבהיר אז, אך המשיך ואמר כי "המצעד הזה הוא לא שייך בעיר . אף אחד לא רוצה את המצעד הזה בעיר . אני כראש העיר אפעל לדאוג לזכויות של התושבים בלי הפרדה של דת, גזע ומין, אבל אמרתי, כדי שלא יגידו שהדברים לא ברורים – אני כראש עיר אפעל לבטל את מצעד הגאווה בירושלים".

דלת מטה הבחירות של אבי סלמן בירושלים. צילום: אבי סלמן

 

"ככה נראית סתימת פיות ופאשיזם"

בפוסט שהעלה לעמוד הפייסבוק שלו מוקדם יותר היום, כתב: "ככה נראית שנאת מוות, ככה נראית אי קבלת השונה, ככה נראית סתימת פיות ופאשיזם. לא עניין אותם שדלת ליד ישנו משפחה עם ילדים קטנים שיכלו להישרף למוות. השנאה בערה בהם!".

מדוברות כבאות והצלה ירושלים נמסר כי "מהחקירה עולה כי השריפה החלה בעקבות הצתה. פרטי החקירה הועברו לידי האגף המשפטי של כב"ה מחוז י-ם ולידי משטרת ישראל".

אולי יעניין אותך גם

תחזית מזג האוויר

חשש לשיטפונות בנחלי המזרח והדרום