דף הבית > התוכניות שלנו > הפטריוטים > 'הפטריוטים' יום ד' 21.6.17 – התכנית המלאה

'הפטריוטים' יום ד' 21.6.17 – התכנית המלאה

הפטריוטים מנסים להעריך מה ייצא מהגעת השליח קושנר לאזור, מתייחסים להפגנה אודות ממצאי הוועדה לבדיקת גורלם של ילדי תימן, ומנסים להבין: מה עובר על כתב חדשות 2 ערד ניר?

4 תגובות

 1. הראל, אני ועוד רבים, מאוכזבים ממך!!!
  הזלזול שלכם בשואת התימנים מקוממת!!! אם תימנים היו עושים נסיונות במשפחותיכם, כורתים אברים, מזריקים חומרים וא"כ קוברים, לא היית מדבר ככה!!!
  אם לדודות שלך היו חוטפים ילדים ומזלזלים בזכות ההורות שלהם… לא היית ישן בלילה!!1
  מקלמן בכלל לא התאכזבנו, מכירים בגזענות שלו וכנראה שיש לו סיבה לזלזל!!!
  אכזבתם!!! ארץ ישראל לא תסבול מעשים כאלה, כדאי שמיד תחזרו בכם, תקשיבו לעדויות ותהיו בני אדם,אם לא האבות שלכם, תהיו אתם בני אדם!

  • מסכימה לחלוטין עם אד.
   ההתעלמות מהחטיפות והניסויים בילדים פחות מכאיבה/מאכזבת/מכעיסה מאשר הזלזול והפקפוק במה שזקנינו התימנים, הפרסים וכו' מספרים כעדים וכקורבנות.
   מחזק את באמירה כי בציונות הדתית זרועה גזענות מחפירה.
   ואני בתורה ציונית דתית מאוכזבת לראות שוב ושוב

  • מסתבר שגם הפטריוטים מעדיפים לעצום עיניים מול אלפי אנשים אמיתיים עם סיפורים קורעי לב ולומר לא היה.לכו תגידו לאנשים האלו בפנים אתם ממציאים את הסיפורים האלו.איזה גזענים מתנשאים יצאתם לא ייאמן.

 2. שוורצע חייה

  תארו לכם מצב היפוטטי שהיו יושבים פאנל של חמישה פרעאנקים ואומרים שהשואה היתה סתם דבר קטן ולא מאורגן פה ושם קרו דברים חמורים נקודתי. איך אתם תמיד מגיעם למצב של חמישה אשכנזים בפאנל ,מצבה הפוך לא זכור שקרה ואם כן נדיר מאוד. עזות המצח החוצפה לנפנף עם היד בזלזול כאילו מה הפרמיטיבים האלה מספרים לנו סיפורים. הבעיה שלנו זה לא ערבים ולא אובמה ולא עראפת הבעיה שלנו זה אשכנזים ועד שלא נפתור את הבעיה הבעיה תהרוג את כולנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.