19:08 24/11/2017
דף הבית > התוכניות שלנו > הפטריוטים > 'הפטריוטים' – יום ב' 29.08.16 – התכנית המלאה

'הפטריוטים' – יום ב' 29.08.16 – התכנית המלאה

הערב בפטריוטים: העדות הדרמטית במשפט אלאור אזריה. לוחם 'נצח יהודה' ירה בפלסטיני ונחשד בהריגה ברשלנות ושר הביטחון ליברמן נחלץ להגנת החיילים.

2 תגובות

 1. יריב אופנהיימר, כמה פאתטי אתה…כאדם הבא לייצג אג'נדה מסויימת הייתי מצפה ממך לגלות התמצאות טובה יותר במכלול הפרטים בנושא, אלא שההיצמדות שלך לנתונים מסויימים תוך התעלמות מוחלטת מכל כך הרבה נתונים חדשים שנוספו מעידה על האטימות וחוסר היושרה שלך ושל כל שותפיך לדרך.
  הייתי מצפה מאדם המתיימר להימנות על "אבירי זכויות האדם" לגלות מידה שווה של מוסר כלפי כל אדם באשר הוא ואילו אתה באופן בוטה ומופקר מסית כל העת נגד החייל החל מתחילתו של התהליך, דרך הכינויים הקשים שהיטחת בו רק לאחרונה ועד דבריך בתוכנית זו. ראוי שדברים אלה ייבדקו.
  הינך מתיימר לדבר בשם המוסר אולם משמעותה הנכונה של מילה זו זרה לך כאשר מדובר בחייל צה"ל. אם לומר בכנות, דווקא אתה היית מבין אנשי השמאל שלעיתים גיליתי נכונות להאזין לדבריך אולם מרגע שראיתי את דבריך המופקרים והמסיתים כלפי החייל מתחילתה של הפרשה, הבנתי מדוע מעולם לא יכולתי לדבוק בעמדותיכם ולעולם לא אעשה זאת.
  אתה כמייצג את השמאל הקיצוני, מוכיח כל פעם מחדש כמה בלתי מוסריים אתם, כמה חסרי יושרה והגינות אתם, כמה נבזים אתם.

 2. לא כל מוסר של יהודי הוא המוסר היהודי
  כדי שיהיה לנו מוסר יהודי צריך ללמוד יהדות והלכה ואמונה שהמוסר הזה הוא אלוקי ולא ניתן לפרשנות שלנו.
  קודם כל צריך להיות מוסריים כלפי החיילים שלנו שמוצבים בשערי גיהנום , מקום שלא כולם רעים ולא כולם שונאים אותנו אבל אלה שכן אנחנו לא יודעים מי הם והחיילים יצטרכו להחליט בשבריר שניה כאשר רץ לקראתם אדם רע או סתם מעורער בנפשו או אדם טוב שמביא קפה .
  אני עובד עם ערבים אנשים טובים יוצאים לבלות ביחד אבל עדיין שאני הולך לקניון ועומד לידי והילדים שלי ערבי אני מפחד שאולי הוא מהקומץ הרעים שהם צריכים למגר כדי שלהם יהיו חיים טובים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.