7:01 17/10/2017
דף הבית > התוכניות שלנו > הפטריוטים > 'הפטריוטים' – יום ב' 12.09.16 – התכנית המלאה

'הפטריוטים' – יום ב' 12.09.16 – התכנית המלאה

הערב בפטריוטים: השר ליברמן מבטיח לעמוד לצד החייל אלאור אזריה בכל מצב, האם הקמפיין של הילרי קלינטון אבוד והמאבק על עמונה עולה שלב

2 תגובות

 1. מכבי, אלא מה

  בני, לא יפה להסתלבט על ארי, הוא משלנו.
  גם אני חושב שהפועל קבוצת פח אבל למה להגיד את זה בשידור, תלמד ממני שכותב לו את זה בהודעה אישית ומוצנעת (מוצפנת).

 2. קודם כל תכנית מעולה. סוף סוף התכנית מגיע לאינטרנט במתכונת מסודרת באיכות גבוהה!

  לגבי התכנית ביום שני, היה מאוד קשה לצפות בבני רבינוביץ מתפתל ומנסה לתרץ את היחס של הפלג הירושלמי (שנמצא בתוך החברה החרדית) כלפי החיילים. למרות שהוא יודע שהם לא מייצגים את החברה החרדית, בני רבינוביץ כבר במשפט הראשון שלו ניסה להסביר איך השד לא כזה נורא וסה״כ מדובר באמירות לא יפות, בזויות ומופקרות. השיטה הבאה שלו הייתה לנסות להראות שבעצם האירוע הזה הוא סה״כ קטן ושולי כשלידו יושב חבר צוות, קלמן ליבסקינד, שמתח ביקורת על שופטי בגץ.
  מה שעצוב פה שבני רבינוביץ אינו אדם חסר השכלה והוא מבין שקריאה להרחקה של בנאדם ממקום ציבורי רק בגלל שהוא מייצג נקודת מבט שונה מהחברה שלו היא פסולה. אם היה מדובר באדם אחד שעושה את זה, הכל היה מובן. הבעיה היא שיש מספיק רוב של אנשים שגורמים לחיילים שרוצים להתפלל במקומות הקדושים לצאת בבושת פנים וזה אינו דבר חד פעמי. אנחנו רואים פעם אחר פעם איך ה״קומץ״ הזה מצליח להרחיק חיילים שרוצים להתפלל במקומות הקדושים רק בגלל שהם חיילים.

  אנחנו יודעים טוב מאוד שבחברה החרדית כשרוצים להתארגן ולהפגין כנגד או לתמוך במישהוא הם יודעים לעשות זאת יותר טוב מכולם. אבל עוצמת התגובה של הקהילה החרדית בנושא הזה נשארת בדיצבלים נמוכים מאוד עד כדי לא מורגשים.

  נסיים את המכתב באם היה. אם היה מדובר בחרדי שמסולק ע״י חילונים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.