1:00 17/10/2017
מבזקים
דף הבית > התוכניות שלנו > הפטריוטים > 'הפטריוטים' – יום א' 25.09.16 – התכנית המלאה

'הפטריוטים' – יום א' 25.09.16 – התכנית המלאה

הערב בפטריוטים: ימים ראשונים של סתיו מביאים איתם סערות מקומיות: מירי רגב מדלגת בין השלוליות, נתניהו מציע מטריה לצ'רלי אזריה ואבו מאזן שוב מייבש את המזרח התיכון.

5 תגובות

 1. מכבי, אלא מה

  האמת ב- 4-0 רציתי שיגדל כי מכבי, אבל נזכרתי בך ארי ואמרתי נעצור כי אתה אחי.

 2. ליאתי ה…. בתור נציג הזייפנים אני לא מבין למה רק מוזיקליים מקבלים במה בערבי שירה, אנחנו לא בן אדם? צריך להעיף אותנו למטבח, פוגעני ולא נאור

 3. האמת היא כל הבלאגן היה נמנע אם השרה מירי היתה מדווחת שהיא יצאה להתפנות לשירותים אתם יודעים

 4. משה פייגלין לשלטון

  תזמינו את משה פייגלין והוא ייתן לכם אחר פתרון לבעיה הערבית בארץ ישראל ודרך אגב לבעיית התרבות במדינה..

 5. לא מובן כל מי שטוען שמירי רגב עשה מעשה פרובוקטיבי?
  טענה ראשונה שהיא ידעה על השיר לפני ולכן דאגה שהעוזרת שלה תצלם אותה יוצאת החוצה. נו ו… איך בדיוק הצילום השפיע על הטקס עצמו? סך הכל יש תיעוד שמירי רגב יוצאת מהאולם במחאה שקטה.
  טענה שנייה על עצם היציאה באמצע השיר. יש לזכור שלא מדובר בטקס פרטי, בגלל שהוא אינו כזה והמדינה משלמת את רוב התקציבים לאותם סרטים המדינה יכולה לדרוש שתכנים לא ראויים לא יופיעו בטקס ולכן כאשר הופתעה שרת התרבות מהפרובוקציה שטמנו לה, עשתה מעשה נכון ויצאה מהאולם בזמן ״השיר״. כאשר ניתנה לשרת התרבות ההזמדנות לשאת את נאומה כפי שצריך, הסבירה שאינה יכולה להיות סובלנית למעשה כזה ולכן יצאה מהאולם. כמובן שחלק מהקהל שדעותיו שמאלניות קיצוניות יצא מהעולם וחלק פשוט צעק נגד השרה. כמובן שכל בנאדם עם שכל ישר יכול להבין שהצעקות הם אישיות ואינם לגופו של עניין. שכל אחד ישאל את עצמו מה היה מצפה ששר בישראל יעשה כאשר הוא נמצא בטקס שחלקו הגדול ממומן ע״י המדינה ועולה זמר ששר שיר נגד מדינת ישראל ונגד היהודים עצמם.

  לצערי הסערה הזאת הציפה רק את התקשורת בעיקר נגד מירי רגב שרת התרבות ולא הגיע אל הכנסת כאשר כל חברי הכנס בצד הפוליטי הימני היו צריכים לעמוד לצידה ולהראות זאת בכל אמצעי תקשורת שהם מכירים (והם מכירים היטב). היום חברי הכנסת אינם מבינים שפגיעה וזילות בשר בממשלה זה פגיעה וזילות במדינה כולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.