19:58 23/10/2017
מבזקים
דף הבית > התוכניות שלנו > הפטריוטים > 'הפטריוטים' יום ה' 13.7.17 – התכנית המלאה

'הפטריוטים' יום ה' 13.7.17 – התכנית המלאה

רה"מ מגייס את חברי הליכוד ויוצא למתקפה; לפיד נבהל מהסקרים ומתחיל לזגזג; ישראל מסייעת לרשת בפרויקט מים גדול ומדוע בלאס וגאס הכריזו על מצב חירום? הפטריוטים הערב הם: אראל סג"ל, ארי שמאי, ענבל גבריאלי, איתמר פליישמן ויריב אופנהיימר

4 תגובות

  1. אני בהחלט מבין את הסיסמא שלכם מאוזנים הוגנים ולא חופרים אבל לשמאל הקיצוני עוכר ישראל יריב אופנהיימר אין מקום בתוכנית הפטריוטים. אני אישית בכל אופן לא אצפה יותר בתוכנית וכך גם רבים אחרים. אין בעיה להביא אנשים עם דעות שמאל אבל יש בעיה עם עוכרי ישראל שרוצים לחסל את המדינה.

    • אז אל תצפי בתוכנית וגם לא גדודי המעריצים שלך. יריב אופנהיימר מייצג דעה לגיטימית בישראל, אני לא מסכים איתו בהרבה דברים במיוחד לא מדיניים אבל מותר לו להביע את דעתו. טוב שהתוכנית מציגה מגוון של דעות. אני כאיש ימין מאמין בדעות שאני מחזיק ואני חושב שהן צודקות ולכן לא איכפת לי שאנשים מציגים דעות אחרות, הם לא מאיימים עלי בשום אופן. אני גם חושב שכאשר יוצגו מגוון רחב של דעות עדיין יהיה רוב לאנשי הימין, אולי הוא אפילו יגדל.

  2. למה אתם מביאים את אופניימר לתוכנית ,שמאלן שככול ששומעים אותו מבינים כמה השמאל מנותק ושונא ישראל .

    • אופנהיימר לא כל כך נורא דווקא אדם חביב חכם מאוד שהיה יכול להשתמש בשכל החריף שלו ללמוד גמרא ולא בשביל לשחק במשחקי נדמה לי עם עם של נדמה לי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.