מבזקים
דף הבית > התוכניות שלנו > הפטריוטים > הטרור החקלאי בנגב ממשיך להשתולל

הטרור החקלאי בנגב ממשיך להשתולל

תושבי רביבים התעוררו הלילה (ה') להצתה חוזרת של המתבן בקיבוץ. כחלק מקמפיין להגברת האכיפה, קראה תנועת רגבים: "המשטרה חייבת להתעורר".

זוהי לא הפעם הראשונה שבה מוצת המתבן בשנים האחרונות. העקבות באירועים הקודמים הובילו היישר לכפר בדואי סמוך שהוקם באופן בלתי-חוקי על קרקעות בבעלות פרטית של יהודים. לאחרונה הגיעו אנשי הסיירת הירוקה כדי להדביק צווים על מבנים בלתי-חוקיים בכפר. בקיבוץ מעריכים כי ההצתה נעשתה כ"תג מחיר" ונקמה בעקבות פעולת גורמי אכיפה.

נפתלי בן סימון חושב ש"יותר חשוב מהמגנומטרים והר הבית, זה הפורענות שמתרחשת בדרום, אין שלטון חוק. זה אחד הכישלונות הגדולים של הממשלה הזאת". בדרום משתולל טרור. "יש פה טרור ערבי בכל רחבי הארץ. מעמק יזרעאל – עד הדרום. בשעה שרוצים לתת להם מגרשים – הם שורפים מתבן. כי אנחנו בבעיית ריבונות קשה באום אל פחם, בהר הבית ובנגב".

איתמר בן גביר מציע להשאיר את הזירה לשב"כ. "אולי צריך לקחת ממשטרת ישראל את הטיפול בעניין. ושהשב"כ יתחיל להתעסק בטרור האמיתי במקום לעצור ילדים עם טושים ולשים אותם במרתפים".jQuery('.shareTochnitIcon').click(function(){ jQuery(this).siblings().toggleClass('hideInDesktop'); jQuery(this).siblings().toggleClass('hideInMobile'); });