דף הבית > התוכניות שלנו > היום הזה עם אמיר איבגי > רה"מ: "צריך להוציא להורג את המחבל מחלמיש"

רה"מ: "צריך להוציא להורג את המחבל מחלמיש"

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה ערכו היום (ה') ניחום אבלים בבית משפחת סלומון באלעד. "עונש מוות למחבלים זה דבר שהגיע הזמן לעשות. זה מעוגן בחוק, צריך פה אחד של השופטים, אבל הם רוצים גם לדעת את עמדת הממשלה", אמר רה"מ. "עמדתי כראש ממשלה, במקרה כזה, של רוצח שפל כזה, צריך להוציא אותו למוות. צריך פשוט, שלא יחייך יותר", הוסיף נתניהו.

יו"ר סיעת ישראל ביתנו, ח"כ רוברט אילטוב, תמך בדברי נתניהו: "הדברים שאמר היום ראש הממשלה מייצגים את רצון העם. למחבלים מתועבים כדמות הרוצח בן העוולה מחלמיש אין זכות לחיות".

"אני שמח שלאחר תקופה ארוכה ש'ישראל ביתנו' קוראת לעונש מוות למחבלים, ואף מקדמת חקיקה בנושא, הרעיון שבהתחלה נתפס כבלתי ישים ע"י מרבית סיעות הבית סוף סוף נכנס לקונצנזוס של הפוליטיקה הישראלית, אל הקונצנזוס של הציבור הישראלי הוא נכנס כבר מזמן", הוסיף אילטוב. "בזכות השינוי שיזם שר הביטחון אביגדור ליברמן, העובדה שהמחבל הוא תושב יהודה ושומרון מאפשרת לבית הדין הצבאי ביהודה ושומרון להטיל עונש מוות גם בדעת רוב, ואני מקווה שכך ייעשה עם המחבל מחלמיש ודומיו".
jQuery('.shareTochnitIcon').click(function(){ jQuery(this).siblings().toggleClass('hideInDesktop'); jQuery(this).siblings().toggleClass('hideInMobile'); });