עמוד ראשי האולפן הפתוח חדשות 20 הפטריוטים ריקלין ושות
דף הבית > התוכניות שלנו > היום הזה עם אמיר איבגי > פרסום ראשון: עדות נוספת שנקשרת בשמו של גבי גזית

פרסום ראשון: עדות נוספת שנקשרת בשמו של גבי גזית

ערוץ 20

לפעמים אין ברירה. עד היום בצהריים גבי גזית עוד הרשה לעצמו להאחז בקרנות המזבח. לפטור את הטענות נגדו באמירה שלא היה כלום. 4 נשים שונות טענו בימים האחרונים שגזית הטריד אותן מינית בזמן שעבדו עימו בכלי תקשורת שונים.

הערב ביקש גזית מתחנת הרדיו 103 בה הוא משדר לצאת לחופשה. מיד תזכורת מהעדויות שנשמעו היום וכנראה שלא הותירו ברירה אחרת לגזית – אבל קודם:

הערב אנחנו מפרסמים לראשונה עדות נוספת שנקשרת בשמו של גבי גזית. בעלים של בית קפה במרכז הארץ אותו נהג גזית לפקוד באופן קבוע מספר לנו היום שפנה לגזית ודרש ממנו להפסיק להגיע למקום לאחר שמספר מלצריות התלוננו בפניו כי גזית מטריד אותן לכאורה. את התיאורים נחסוך. גזית הפסיק להגיע לבית הקפה וכך נקבר גם הסיפור הזה של המלצריות. העדות הזאת של הבעלים של בית הקפה נתמכת גם בעדות של עובדים לשעבר במקום. ניסנו היום לקבל את תגובתו של גבי גזית – הנה מה שהיה.

כך גבי גזית הערב. ועכשיו לעדויות שנשמעו היום. דנה ויס, הפרשנית המדינית של חברת החדשות מספרת היום בראיון לגל"צ על מה שהיה שם כאשר עבדה לצידו של גבי גזית. הנה מה שאתמול, בעזות מצח חצופה גזית קרא לו רכילות בדיונית: את הדברים האלה של ויס שומעת הבוקר ברדיו אשה נוספת ששכרה דירה מגבי גזית היא עולה לשידור – וכך היא מספרת.

לעדויות האלה נוספו עוד שתי עדויות של נשים, בהן של גם מי שעבדה כמפיקה צעירה לצידו של גזית – וטוענת גם היא גזית הטריד אותי.

זה היה בצהריים. אבל הערב כבר יוצאת ההודעה: גבי גזית יוצא לחופשה.

אולי יעניין אותך גם

מפקד מרחב ציון מגיב לביקורת על המשטרה

תת-ניצב עופר שומר מגיב לביקורת הנשמעת על התנהלות המשטרה בימים האחרונים: את הגל הראשון עברנו טוב עם הציבור, הגל השני יותר מורכב. עוד הוסיף כי אין לשכוח "יש לנו עשרות אלפי מפגשים עם הציבור, מדובר במספר מאוד מינורי"