מסתננים מתבטאים באנטישמיות. צילום: החזית לשחרור דרום תל אביב

בזמן שארגוני שמאל קיצוני מנסים למכור אשליה שמרבית המסתננים הם מבקשי מקלט תמימים, סרטון חדש של 'החזית לשחרור דרום תל אביב' חושף את האמת. המסתננים בסרטון 'לא מאמינים בגבולות', חושבים שישראל היא מדינה ערבית ומשבחים את שואת היהודים במלחמת העולם השנייה.

הסרטון מורכב מהתבטאויות המסתננים לאורך תקופה כשמרבית הצילומים נערכו בחודשים האחרונים והאחרון שבהם, בו מפארים ילדי המסתננים את היטלר וטוענים כי המדינה שייכת לערבים, צולם לפני כשבועיים בלבד.

שפי פז, תושבת דרום תל אביב ופעילה חברתית, אמרה בשיחה עם ערוץ 20 כי "ההתבטאויות האלה אינן מקריות ואינן תוצר של התגרות. אם כבר, אלה התגרויות שנזרקות בפניהם של פעילי דרום תל אביב. שמענו את המשפטים האלה מפי מבוגרים, גברים ונשים, אימהות וילדים. בעיקר ילדים. 'תודה רבה לנאצים', 'זו לא המדינה שלכם', 'זו המדינה של הערבים', 'האפריקאים שולטים', 'אתם תעזבו ואנחנו נישאר'".

שפי פז. מתוך פייסבוק
שפי פז. מתוך פייסבוק

"החצופים ביותר הם הילדים. החינוך הממלכתי והבלתי פורמלי גם יחד מלמד אותם שהם פליטים בדיוק כמו היהודים וזכותם למדינה לא נופלת מזכותנו. בחינוך הבלתי פורמלי (המתנדבות, פעילי הזכויות, המועדוניות) שולטת האג׳נדה האנטי-ציונית מעצם היות המתנדבים אנשי שמאל רדיקלי ברובם הגדול. וכך, יותר משאנחנו נלחמים בנחילי הילדים שמציפים את המרחב הציבורי ודוחקים את המיעוט היהודי, הם נלחמים בנו מתוך תחושה של כוח והגנה. הגנה מארגוני הזכויות. הגנה ממערכת החינוך. הגנה מעיריית תל אביב. הגנה מהמשטרה וממערכת המשפט. הגנה מהתקשורת", הוסיפה פז.

"אבל שלא יהיה לאף אחד ספק קל שבקלים. כל אחד מהמסתננים בסרטון אומר את האמת שלו. מדינת היהודים היא קשקוש מבחינתם. זו המדינה שלהם. אם כחלק מאפריקה הגדולה, אם כחלק מהאומה המוסלמית, אם כארצו של יש הנוצרי, אם כאדמתו של אלוהים, ואם כמדינת הפליטים. ואנחנו? אנחנו רק מטרד קטן בדרך", סיכמה.

בת אל בנימין

בת אל בנימין

עורכת באתר ערוץ 20