תג מחיר בלב תל-אביב. ראש הישיבה לאומנויות ומדעים בתל-אביב הרב בני פרל גילה הבוקר (ב') את קירות מוסד הלימודים בראשו הוא עומד מרוססים בכתובות גרפיטי מכוערות. המשטרה פתחה בחקירה אך נמנה מלפרט אודותיה.

תג מחיר בת"א. צילום: הרב בני פרל

 

בשיחה עם ערוץ 20 נשמע הרב פרל מוטרד מהאירוע. "הבוקר הגענו לישיבה וראו את זה על הקיר החיצוני. כמובן, מרבית התלמידים בחופש, כך שהם לא ראו את זה. זו פעם ראשונה שזה קורה לנו, לא היו התנכלויות לישיבה". מדובר בישיבה המזוהה עם הציבור הדתי. "זו מטרה נוחה ויפה", הסביר הרב.

"אין אלוהים". צילום: הרב בני פרל

 

בין השאר נכתב על הקירות: "אין אלוהים!", "כהנא מת!", "מה עם בנט?", "אין גאווה בכיבוש!", "ביבי לגז", "אין גאווה באפרטהייד". במשטרה מסרו כי הם "רואים בחומרה כל מעשה הסתה ושנאה באשר הוא ואנו נמשיך לפעול על מנת למצות את הדין עם המעורבים ולהגיע לחקר האמת".

פעילי "תג מאיר" הגיעו לישיבה ויחד עם ראש הישיבה הרב בני פרל נטעו יחד עץ זית בחצר הישיבה כסמל לשלום ולסובלנות. יו"ר "תג מאיר", ד"ר גדי גבריהו: "אנו מגנים כל סוג של פשע שנאה והגענו לישיבה בתל אביב כמו שאנו מגיעים לכל מקום בו בוצע פשע שנאה וגזענות – במטרה לגנות בשאט נפש את התוקפים ולחזק את ידי המותקפים".

גרפיטי בת"א. צילום: הרב בני פרל