שרת התרבות, מירי רגב התארחה הערב באולפן חדשות 13 ובכניסתה לאולפן נתקלה בח"כ ליברמן שיצא, ליברמן התעלם משרה רגב שבירכה אותו בשבוע טוב ולאחר מכן אמר בשידור כי הוא מאחל שבוע טוב רק "לבני אדם".

השרה רגב הגיבה להתנהגותו המשפילה של אביגדור ליברמן ואמרה: ״הזדעזעתי מתגובתו הבוטה, הפוגענית והמשפילה של ליברמן כלפיי במהלך שידור חי במטה המרכזי. פגשתי אותו הערב באולפן, ברכתי אותו בברכת שבוע טוב והוא השיב: ״אני עונה שבוע טוב רק לבני אדם״. לאמירה השובניסטית והמיזוגנית אין מקום בשיח בין גברים לנשים, ואין לה מקום בכלל. אפשר להיות חלוקים בדעות, אפשר לבקר, אבל לאיש אין את הזכות לנהוג בדרך הזו. לליברמן אין דרך ארץ ואין כבוד בסיסי בין בני אדם ואין לי אלא לגנות התנהגות כזו. אבוי לנו אם זה האיש שרוצה להביא אחדות בעם ישראל".

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס לפעולה המעליבה של אביגדור ליברמן: ״ההתנהגות של ליברמן לא אנושית ולא מכובדת. ‏בניגוד לו, השרה מירי רגב נהגה בנימוס ובכבוד. אנו גאים בפועלה כשרת התרבות והספורט ששברה את מונופול השמאל בתרבות, הביאה את התרבות לפריפריה וקידמה רבות את הספורט הישראלי בזירה הבינלאומית״.

יו"ר ש"ס ושר הפנים השר אריה דרעי מגיב לתקרית: ‏לאחר שח״כ אלכס קושניר מישראל ביתנו הפגין שוביניסטיות אנטישמית נגד הנשים החרדיות והדתיות, הגיע הערב מנהיג מפלגתו אביגדור ליברמן, לאולפן הטלויזיה של איילה חסון והטיח בשרה מירי רגב: אני עונה שבוע טוב רק לבני אדם. ליברמן, זו לא התנהגות של בנאדם!

ח״כ ניר ברקת קרא לליברמן להתנצל: "אביגדור ליברמן, לאף אדם אין זכות לדבר ככה כלפי אדם אחר, ולאנשי ציבור יש חובה עוד יותר גדולה לשמור על שיח ראוי.‏לא מאוחר לתקן ולהתנצל. ‏שבוע טוב מירי רגב היקרה. ושבוע טוב גם לך אביגדור ליברמן".

חברת הכנסת מהליכוד לשעבר אוסנת מארק עתבה בחשבון הטוויטר שלה: "‏אני מציעה לשרה מירי רגב לא לקחת ללב את התרגיל השחוק של ליברמן.
הוא עשה את זה גם לאיימן עודה והיום הוא שותף פוטנציאלי שלו לקואליציית הבלהות. האיש נבנה פוליטית משיסוי והסתה, היום זו את ומחר זה מישהו אחר, תלוי בכיוון הרוח".

 

אלדר ממן

אלדר ממן


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.