14:21 18/10/2017
מבזקים
דף הבית > אקטואליה וחדשות > שריפה בבניין מגורים ברמת גן. אין נפגעים

שריפה בבניין מגורים ברמת גן. אין נפגעים

שריפה פרצה בבניין מגורים ברחוב ביאליק ברמת גן אין נפגעים. מחלף ההלכה נסגר לתנועה לכל הכיוונים

שריפה פרצה בקומה ה-9 ברחוב ביאליק 164 ברמת גן. לוחמי האש נמצאים במקום בניסיון להשתלט על האירוע. נכון לעכשיו האש עדיין ללא שליטה. מספר רכבים נדלקו מחפצים בוערים שנפלו כמו כן הלכודים פונו לגג לחילוץ ע"י מנופים וסולמות. כרגע אין דיווח על נפגעים. בעקבות השריפה נחסם מחלף ההלכה לכל הכיוונים.

ממד"א נמסר: כוחות גדולים של חובשים ופאראמדיקים של מד"א נמצאים במקום האירוע וערוכים להעניק טיפול רפואי לנפגעים במידה ויהיו.

פאראמדיק מד"א אילן מועלם שנמצא במקום מספר: "כשקיבלנו את הקריאה על השריפה והיה קיים חשש ללכודים היכולים להיפגע הגענו למקום עם כוחות גדולים מאוד של אמבולנסים, ניידות טיפול נמרץ וכונני מד"א הרכובים על אופנועים, עם ציוד ייעודי לטיפול בכוויות ונפגעי עשן. בתיאום עם כיבוי אש והמשטרה פרסנו את הכוחות מסביב לבניין ונערכנו לקלוט נפגעים במידה ויהיו. הדיירים שחולצו עברנו דרכינו וערכנו להם בדיקה רפואית מהירה. לשמחתינו עד לרגע זה לא היו דיירים שנזקקו לטיפול רפואי. אנחנו ממשיכים לעמוד בכוננות ובמידת הצורך נטפל במי שיזדקק"

 

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

"אי אפשר להחזיק עם שלם בלי זכויות וריבונות מבלי שהייאוש יהפוך לשנאה ואלימות". גלאון בהפגנה אתמול, על רקע גדל פלסטין. צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

דרמה במרצ: זהבה גלאון הודיעה על התפטרותה מהכנסת

יו"ר מרצ הודיעה ליו"ר הכנסת יולי אדלשטיין כי תעזוב את משכן הכנסת, אך תישאר בתפקידה במפלגה על מנת לקדם פריימריז פתוחים