ראשי הפועל תל אביב כדורסל החליטו לפטר את המאמן שרון אברהמי, וזאת כשהקבוצה מדורגת שישי בטבלה.

במועדון הבהירו כי המטרות של הקבוצה העונה היו הרבה יותר ממרכז הטבלה ומעוניינים להביא מאמן ותיק ומנוסה. דני פרנקו, מאמן הפועל ירושלים לשעבר, מועמד מוביל לקבל את המינוי.

אברהמי מונה למאמן הפועל תל אביב באמצע העונה שעברה ובמהלך עבודתו מעמדו סבל מהרבה עליות ומורדות. ההדחה מגביע המדינה וההפסד למכבי חיפה גרמו לראשי המועדון לקבל את ההחלטה הסופית.

%d7%a9%d7%a8%d7%95%d7%9f-%d7%90%d7%91%d7%a8%d7%94%d7%9e%d7%99

יו״ר הפועל תל אביב, רמי כהן, הסביר את הסיבה לפיטוריו של המאמן: "אנו מודים לשרון על תקופתו במועדון, ומאחלים לו הצלחה בהמשך ומשוכנעים שכך יהיה. אנחנו מרגישים שבנקודת הזמן הזו יש צורך לערוך שינוי בקבוצה. יש לנו מחויבות לקהל ולקהילה העוטפת את הקבוצה, ובימים הקרובים נסכם עם המאמן המתאים להובלת הקבוצה למקומות בהם היא ראויה להיות".

בנושא אחר, מכבי אשדוד/באר טוביה העפילה לחצי גמר גביע המדינה. הקבוצה של מאיר טפירו ניצחה את מכבי חיפה 90-95 אחרי שהובילה במהלך כל המשחק לעיתים ביתרון דו ספרתי. אשדוד/באר טוביה אחת הקבוצות הצעירות והמפתיעות בליגת ווינר רשמה הישג גדול עם עלייה לחצי הגמר שייערך בארנה בירושלים.

אשדוד הצטרפה להפועל ירושלים שהעפילה לחצי הגמר. שני משחקים נוספים ברבע הגמר יהיו בין עירוני נס ציונה למכבי תל אביב ביום שני ובין הפועל באר שבע להפועל חולון ביום שלישי. חולון ומכבי תל אביב מועמדות להצטרף למעמד חצי הגמר שיהיה מסקרן מאוד בכל מקרה.

‫משה בוקר‬‎

‫משה בוקר‬‎

כתב הספורט של אתר ערוץ 20