(הימין החדש) מגיבה הערב (ה') בכנס המשפט העברי לזכר עורך הדין יעקב וינרוט למתקפות נגדה בעקבות חשיפת פרשיית יו"ר לשכת עורכי הדין והחקירה בחשד לקבלת שוחד מיני תמורת מינוי שופטים.

"בימים האחרונים יש נגדי מתקפה משולחת רסן, שקרית ומסיתה, האשמות שווא ובדיות. אבל המתקפה המאכזבת מכולן היא המתקפה מצד ח"כיות מהשמאל, כאלה שעבדתי איתן בכנסת בצורה ישרה, הגונה", היא פתחה והוסיפה: "הן מכירות אותי היטב. אנחנו חלוקות אידאולוגית, אבל ראיתי בהן חברות לעבודה. כולן נשים וזו האכזבה שלי. הן מנצלות את הפרשה האחרונה לקמפיין פוליטי ומכוער".

עם זאת, היא מבהירה: "המתקפות הפוליטיות משמאל לא ירפו את ידי. אני מתכוונת לכהן כשרת משפטים ארבע שנים נוספות עד שאשלים את המהפכה שהתחלתי. ואחזור על מה שהנשיאה ואני אמרנו אתמול: אנו סומכות על מערכת אכיפת החוק שתטפל בפרשה ותרד לחקר האמת".

מוקדם יותר היום הודיע יו"ר לשכת עורכי הדין כי החליט להתפטר מתפקידו. "אני מודיע בזה על התפטרותי מתפקידי כראש לשכת עורכי הדין", מסר על רקע החקירה הפלילית המתנהלת נגדו.

אפי נוה מגיע למשרדי להב 433 בלוד. צילום: פלאש 90

 

"החלטתי לעשות כן הואיל והלשכה חשובה ויקרה לי עד מאוד. אינני רוצה שענייני האישי – שאני מניח יסתיים במהרה – יפגע בפעילותה החשובה של הלשכה. אני מודה לכל חבריי וידידיי על הדרך המשותפת שעברנו ומאחל הצלחה למי שיבוא במקומי".


רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת וואטסאפ או טלגרם שלנו.