איילת שקד תקפה את עופר כסיף לאחר שקרא לה "חלאה ניאו נאצית" ולאחר שכינה את חיילי צה"ל "קלגסי הכיבוש הרצחניים" וסרב לחזור בו.

"עופר כסיף לא חוזר בו מדבריו. אני מעולם לא דיברתי בגזענות נגד אף אדם. אם היה מסיר את חסינותו הייתי שמחה לתבוע אותו דיבה.
עופר כסיף מהווה דוגמא חייה לתופעה העצובה הנקראת אוטואנטישמי. הוא מדבר בגזענות נגד העם שלו, נגד חיילי צה״ל שמגינים עליו".

שקד התייחסה גם לדיווחים שהרשימה המשותפת, מפלגתו של עופר כסיף, עומד להמליץ על בני גנץ כראש הממשלה: "האם על טיפוסים מפוקפקים כאלה בני גנץ רוצה לבסס את ממשלתו ?"

ח"כ עופר כסיף שהטיח דברים קשים באיילת שקד ("חלאה ניאו נאצית"), כתב בתגובה על דרישת ההתנצלות "הממשלה ביצעה פשעים נגד האנושות, מצפה משקד שתחזור בה מאמירותיהם הגזעניות"

הבוקר כתב ‏יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה לקהל בוחריו: "אני מבקש מכם שתתנו בנו אמון יוצא דופן מהיום לשבוע קדימה בכדי לבצע משהו גדול לטובת בני עמנו ואני יכול להגיד באופן מוחלט שמדובר גם במשהו היסטורי". נראה ששיתוף הפעולה בין גנץ למשותפת קרוב מתמיד. האם אמירות ואנשים קיצונים כדוגמת כסיף לא ירתיעו את בני גנץ משיתוף פעולה עתידי?

 

אלדר ממן

אלדר ממן:עוד באותו נושא