No Tag To Print

שם טבעת עליה: קולקציית טבעות האירוסין של תכשיטי הנסיכה

מסתבר שהישראלי הטיפוסי לא כל כך משקיע בתכשיטים ואסתטיקה יקרה אבל כשזה מגיע לאירוסין? השמיים הם הגבול

צילום: תכשיטי הנסיכה

תכשיטים הם בראש ובראשונה פריטים שהערך המרכזי שלהם הוא אסתטיקה אישית, אלא שבבדיקה עם מספר בעלי חנויות תכשיטים, גילינו שמרבית הלקוחות המבקרים בחנויות התכשיטים בישראל, עושים זאת למטרה מאוד ספציפית אבל מתבקשת: אירוסין ונישואים. "מסתבר שהישראלי הטיפוסי", כך מסביר אמיר אסל, בעלי תכשיטי הנסיכה בקניון הזהב בראשון לציון, "לא משקיע הרבה ברומנטיקה ואסתטיקה יקרה, אבל כשזה מגיע לאירוע מרגש וחשוב כמו אירוסין או חתונה, הוא מוכן לשים את הסכום הראוי כדי להראות את האהבה שלו לבת זוגו. יש שיגידו שזה הופך אותנו לעם שלא מעריך רומנטיקה, אבל מבחינתי זאת ההשתקפות המושלמת של רומנטיקה, וזאת בדיוק המשמעות של רומנטיקה אמיתית, לא על מסך הקולנוע".

טבעות אירוסין ונישואים בחנות תכשיטי הנסיכה בראשון לציון

בחנות תכשיטי הנסיכה, שזוכה למוניטין מצוין בקרב תושבי ראשון לציון ואפילו לקוחות רבים המגיעים מכל רחבי אזור המרכז, מציע אסל מגוון רחב מאוד של טבעות אירוסין. "ישנן חנויות תכשיטים שבהן אפשר למצוא מגוון גדול יותר מזה שאני מציע, וזה בדיוק מה שרציתי שיהיה", מנסה להסביר אסל. "גברים המגיעים אליי לחנות ומחפשים טבעות אירוסין לאהובותיהם, מגיעים בדרך כלל עם אותה הבעה על הפרצוף. מעט מבוכה, עיניים שמתרוצצות לכל עבר ללא הרף, בלבול, חוסר יכולת להחליט ובסך הכל תחושה של קטסטרופה", מסביר אסל בחיוך.

צילום: יח"צ תכשיטי הנסיכה

מגוון גדול, אבל לא גדול מדי

את הגברים האלה מבין אסל היטב, ובדיוק כפי שהקדיש מחשבה רבה לעיצוב החנות, למיגון שלה ולאווירה שיחוו לקוחותיה המבקרים בה, הקדיש אסל מחשבה רבה גם לנושא הספציפי הזה. "חשוב לי מאוד שגבר שיוצא מהחנות שלי עם טבעת אירוסין בכיסו, אבל פחות שקלים בארנקו, ירגיש שהוא עשה את הבחירה הנכונה. התפקיד שלו הוא להחליט כמה כסף הוא מוכן להוציא, מה העיצוב שיתאים ביותר לאהובה שלו וכן הלאה, אבל התפקיד שלי הוא להבטיח שאני מציע לו את המגוון האולטימטיבי שמעמיד לרשותו את כל האפשרויות מבלי ליצור בלבול מיותר והתלבטויות שאי אפשר באמת להתגבר עליהן", מסביר אמיר אסל.

חוויית קנייה שכנראה לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר

ואכן, בחנות תכשיטי הנסיכה אפשר למצוא מאות דגמים של טבעות אירוסין, מסודרות לפי עיצובים, סוגי אבנים יקרות, סוגי מתכות וכן הלאה, כשבאיזשהו אופן לא מובן, הצליח אמיר אסל לסדר אותם באופן שכל גבר יכול להתחבר אליו. "אני רואה כל יום, איך גברים נכנסים אליי לחנות, מביטים מספר שניות על סטנד אחד ומייד מבינים שהם לא ימצאו שם את מבוקשם. הם עוברים לסטנד הבא ושוב הם מבינים ששם לא נמצאת טבעת האירוסין שלהם, אבל כשהם מגיעים לסטנד המתאים, הם גם יבחרו משם את הטבעת המיוחלת, והדבר החשוב ביותר הוא שאחרי הסטנד הזה, הם לעולם לא ישאלו אותי האם יש לי משהו נוסף להציע להם. זאת מבחינתי, ההוכחה הטובה ביותר לכך שהם שלמים עם הבחירה שלהם, ושהדברים עובדים כמו שצריך".

צילום: יח"צ תכשיטי הנסיכה

החל מטבעת פשוטה ועד סטים יוקרתיים

כחנות תכשיטים מובילה ומצליחה, מציעה תכשיטי הנסיכה פתרונות מגוונים לגברים המחפשים טבעות נישואין ואירוסין, החל מטבעות פשוטות, דרך טבעות יהלומים יקרות וכלה בסטים שלמים לחתונה, סטים הכוללים טבעת, שרשרת וזוג עגילים. את הסטים האלה לא יכול כל אחד לקנות, אבל מבחינת אמיר אסל, מה שחשוב הוא שמי שכן מתחבר לקונספט ומחפש את הפתרון הזה, יוכל גם למצוא אותו על מדפי תכשיטי הנסיכה.זהב צהוב, זהב לבן, כסף, יהלומים, אבנים יקרות, עיצובים מודרניים, קלאסיים ובהם גם העיצובים החמים ביותר בעולם התכשיטים – את כולם תוכלו למצוא בחנות תכשיטי הנסיכה. לא מדובר בקנייה של מה בכך, אבל זה לא בגלל שתכשיטי הנסיכה היא חנות יקרה, אלא בגלל שתכשיטים הם לא מוצרים זולים. דווקא מבחינת אמיר אסל, תוכלו להיות בטוחים שאם מצאתם את טבעת החלומות שלכם, הוא מבחינתו יעשה כל שביכולתו כדי שגם תוכלו להניח אותה על הטבעת של אהובתכם.

It is not Android