0:13 19/12/2017
דף הבית > תרבות > שלמה ארצי קטל את ההופעת קווין לאחר שלא קיבל כרטיס מההפקה

שלמה ארצי קטל את ההופעת קווין לאחר שלא קיבל כרטיס מההפקה

כך טוען גורם שהיה מעורב בהפקת המופע בפארק הירקון. ארצי כתב בטורו ב"ידיעות אחרונות": "רציתי ללכת, אבל הלב סירב"

קווין בפארק הירקון. ארצי פחות התחבר. צילום: ]פלאש 90
קווין בפארק הירקון. ארצי פחות התחבר. צילום: פלאש 90
כל בוגר החוג לתקשורת יודע שמרבית הכתבות כיום מוזנות מגורמים חיצוניים ולעיתים מושפעות מאינטרסים זרים. אך כשזה מגיע לטור אישי בעיתון השני הנפוץ במדינה, הדבר נעשה מביך במיוחד. בטור האחרון של שלמה ארצי במוסף 7 ימים של "ידיעות אחרונות", תקף ארצי את הופעת קווין ואדם למברט בפארק הירקון. "רציתי ללכת למופע, אבל הלב סירב, כי הבנתי שזה לא לראות את קווין האמיתית", כתב הזמר. בהמשך, השווה ארצי בין הלהקה הוותיקה (אפילו יותר ממנו) ובין כסא שבור שראה באמצע הרחוב.הבוקר (א') נחשפה, אולי, הסיבה בגללה קטל ארצי את הופעת קווין – שזכתה לביקורות אוהדות מאלו שנכחו בה. זיו רובינשטיין, שהיה מעורב בהפקת המופע של קווין ואדם למברט בפארק הירקון סיפר בעמוד הפייסבוק שלו כי ארצי ביקשה מההפקה הזמנה להופעה.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=688377027979669&set=a.127046674112710.28353.100004221332442&type=3

"שלמה ארצי, האיש ששווה מיליונים, ביקש מההפקה הזמנה (למעשה השליח שלו עוזי ביקש עבורו וקיבל שלילי. למה? מפני שאין שום סיבה הגיונית לתת לשלמה ארצי הזמנה", כתב רובינשטיין והוסיף: "וגם לא זכור לי שאי פעם הזמין ארצי, את מפיקי המופע להופעה שלו".

"האיש הזה שמציג מראית עין של ישראליות כבר שנים ארוכות ומקבל עשרות אלפי ש״ח !!!! לכל עמוד כזה בעיתון, כועס כי לא הוזמן".

תגובת שלמה ארצי לא נמסרה עד למועד פרסום הידיעה. מהפקת המופע של קווין ואדם למברט בפארק הירקון נמסר בתגובה: "אנו מודים לעשרות אלפי האנשים שהגיעו לראות את המופע הכי גדול שהיה פה בשנים האחרונות ונתראה בסטרנגלרס ב-17 לנובמבר .Always the Sun".

מערכת ערוץ 20

מערכת ערוץ 20

לתגובות

אולי יעניין אותך גם

לפני כולם-בניון

עמיר בניון חוזר לבמה עם מופע חורף חדש

אחרי שבשבוע שעבר שחרר דואט חדש עם ישי לוי, יוצא הזמר עמיר בניון לסיבוב הופעות חורפי: "ברוך השם הולכים ממקום למקום, מופיעים ועושים שמח"